2733
2734

دوستیم ولی به قصد جدی خانواده ها هم میدونن گفتم نامزد چون ممنوعه..بعد خب چون قصدمون جدیه همیشه بهش سفارش میکردم خودت پس انداز کن آخه مامانش ی جوریه هعی به بهونه بدهی هاش از نامزدم پول میگیره پول پس اندازشم گرفت ی حلقه خرید دیگ انقد رو مخ نامزدم کار کردم حساب کار دستش اومد گفت این سری برای تو میخرم بعد منم گفتم باشه عو اینا خودم بهش گفت پس به عنوان نشون دستم باشه اومدی دیگ میگم نشون دادی به نظرتون کاره بدی نکردم😂خودم میگم کاش نمیگفتم اون موقع ام یکی میخریذ

ان‌شاءالله که بعد ازدواج مادرشوهرت دست از سرتون برداره

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید