2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعضی ها که میگن امتحان خوبی بود و خوب جواب دادن 

هموطن عزیزم سلام. تمسخر، توهین، فحاشی در هر شکلی؛ گفتاری، نوشتاری، ایموجی، استیکر، هشتک و...، فقط نشان دهنده ذهن، زبان و فرهنگ خالی از منطق و استدلال قوی و نبود دلایل معتبر و مدارک درست هست. عزیزانم، لجبازی، کنایه زدن و برچسب زدن به دیگران هیچ افتخاری نداره. با هم مهربان باشیم، انرژی مثبت و امید به هم هدیه کنیم.

چرا معنی الکسول ک تنبل میشد فکر میکنم داخل کتاب نبود

شاید مال نهم یا هشتم بوده

Loving you is a losing game...💔                             _Arcade                                                                 💜Love yourself 
چرا معنی الکسول ک تنبل میشد فکر میکنم داخل کتاب نبود شاید مال نهم یا هشتم بوده

فقط اون نیس!!! البون ! بعضی عبارت ها که یکیشون نیم نمره داشت ! تو معنی ها برخلاف هر سال که از داخل کتاب طرح میشد امسال از لغات کتاب استفاده کردن برای جمله سازی که فک کنم فقط ۴_۵ تا تو خود کتاب بود 

واقعا سخت بود حالا جواب ها که بیاد اونایی که می‌کن ۲۰ میشیم ۱۵ شدن 

درسته، مهم کلید و پاسخنامه هست 

هموطن عزیزم سلام. تمسخر، توهین، فحاشی در هر شکلی؛ گفتاری، نوشتاری، ایموجی، استیکر، هشتک و...، فقط نشان دهنده ذهن، زبان و فرهنگ خالی از منطق و استدلال قوی و نبود دلایل معتبر و مدارک درست هست. عزیزانم، لجبازی، کنایه زدن و برچسب زدن به دیگران هیچ افتخاری نداره. با هم مهربان باشیم، انرژی مثبت و امید به هم هدیه کنیم.
2706