2752
2734

من برای یک‌حاجت خاص نذر کردم  که چهل تا مومن بگم برام دعا کنن و زیارت عاشورا بخونن و هدیه کنن به امام رضا  که انشالله هم خودشون هم من حاجت روا بشیم به دلم افتاد به شما هم بگم اگه میتونی توام تو این کار خیر شریک شی زمانشم تااخر هفته است  ممنون میشم برام بنویسی میخونم اگرم نمیتونین فدای سرتون هیچ ایرادی نداره من براتون دعا میکنم که انشالله  حاجت روابشی شما❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مومن نیستم اما ۵تابرات میخونم ممنون میشم برای سالم بدنیااومدن بچم دعا کنین

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
تو نذر کردی بقیه باید ادا کنن؟باحال بود🤣 ولی من یکی برات میخونم توهم برای شفای بیماریم دعا کن

اره عزیزم میگن با زبونی ک گناه نکردی اگه دعا کنی خدا زودتر دعاتو مستجاب میکنه این ینی همون دعای دیگران در حق ادم انشالله بحق دل سوخته حضرت زینب شفا پیدا کنیذعزیزم😍ممنونم از لطفتون

بله اگه خودشون بخان حتما میخونم عزیزم🌱

من عصری برات میخونم

تو هم برا من بخون شوهرم زود پیشقدم بشه آشتی کنه باهام

برگردم سر زندگیم پیش شوهرمو بچه هام

زندگیمون خوب بشه درست بشه

شوهرم با یه زنی هستن همدیگه رو ول کنن

اسمم زهره

باید زیارت عاشورا بخونم؟ یبار؟

2706