2733
2734

یعنی چی حذفش کردن؟

فقط برای اینکه پول بیشتری بگیرن جداش کردن؟ 

حالا شاید یه خانمی اولین بارشه و نمیدونه دهانه رحم چیه و ممکنه کوتاه بشه ، واقعا که این دکترا ....

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من امروز رفتم سونو دکترش بهم گفت جزو ان تی نیست خودم درخواست کردم پول بیشتری گرفتن

جز ان تی نیست .

حتی به من جنسیت احتمالی هم نگفت .فقط عدد ان تی محاسبه شد .رو بورد نوشته بودن این مرکز فقط ان تی اندازه گیری میشه طبق استاندارد کشوری

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه نفر فکر میکرد ایران ارث جدو آبادیشه ،بحرین و شوهر داد،یه نفرم ۸ سال تو جبهه جنگید تا ذره ای از خاک ایران دست اجنبی نیوفته ❤برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
من امروز رفتم سونو دکترش بهم گفت جزو ان تی نیست خودم درخواست کردم پول بیشتری گرفتن

واااا

الانم سونوگرافی ها قبول نمیکنن بیمه رو میگن خودتون باید کامل پرداخت کنی

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

درسته من ٨ ماهه زایمان کردم ، طول سرویکس جدا حساب میکنند 

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏

دکتر باید بنویسه 

وگرنه بررسی نمیکنن مگه اینکه خودت بخوای... 

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊

برای منم چه تو ان تی چه آنومالی نگفت منم نمی‌دونستم باید جداگانه پول بدم فکر کردم مشکلی ندارم که نمیگه. بعداً فهمیدم

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات برای سلامتی نی نیم میفرستین لطفاً 🌷🙏
جز ان تی نیست . حتی به من جنسیت احتمالی هم نگفت .فقط عدد ان تی محاسبه شد .رو بورد نوشته بودن این مر ...

این چه وضعشه دیگه

دولتی رفته بودید؟! چه قدر هزینه شد؟! 

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وا اولین باره میشنوم برا من بود هزینه اضافه هم نگرفتن کلا یه بار پول کل سونو . 

اتفاقا بهش گفتم جزو ان تیه ، بارداریه اولم بود و تو همون مرکز هم سونو دادم ، بهم گفت قبلا برای بیمارامون همنجوری انجام میدادیم الان باید دکتر بنویسه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بله منم وقتی رفتم ان تی منشی گفت طول سرویکس هم میخای گفتم چطور گفت اخه اون هزینش جداست دکترم تو نسخه ننوشته اگ میخای باید جدا پرداخت کنی😐

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
جز ان تی نیست . حتی به من جنسیت احتمالی هم نگفت .فقط عدد ان تی محاسبه شد .رو بورد نوشته بودن این مر ...

ولی قبلا بود و فکر کنم گذینه های بیشتری هم بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این چه وضعشه دیگه دولتی رفته بودید؟! چه قدر هزینه شد؟! 

من قمم .اینجایی که میرم جز بهترین هاس .شایدم بهترین باشه .

نه دولتی و درمانگاه نیست .ولی بیمه محاسبه شد فکر کنم .

حدود ۴۰۰ شد ان تی.آنومالی ۷۰۰ و خورده ای .داپلرم شد نزدیک ۸۰۰

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه نفر فکر میکرد ایران ارث جدو آبادیشه ،بحرین و شوهر داد،یه نفرم ۸ سال تو جبهه جنگید تا ذره ای از خاک ایران دست اجنبی نیوفته ❤برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
2706