2752
2734

این سندروم روان_تنی هست یعنی ناشی از اضطرابه

اگه بتونید اضطرابتون رو کنترل کنید به کمک روش هایی مثل ریلکسیشن و اینا یا برید تراپیست، درمان میشه

بسیاری از بیماری های جسمی مث دردهای عضلانی و خستگی مزمن که هیچ علت‌ و‌ منشا زیستی ندارن، ناشی از اضطراب زیاده که در زنان هم زیاده و با تراپی حل میشه😍

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من از بچگی درگیرشم

علائمم: وقتی ناراحت میشم تقریبا یک هفته بعد 

دل درد اسهال و یبوست حالت تهوع بی اشتهایی

قرص:گاسترولیت باریج روزی س بار میخورم وقتی ناراحت میشم

از اویشنه

البته با پزشک مشورت کن بازم

برا من اینجوری بود ک وقتی غذا میخوردم بعدش شکم درد وحشتناک داشتم بعدش برا درمان اضطرابم رفتم سراغ د ...

دقیقا منم همین مشکلو دارم البته من معدم هم عصبیه کلا زندگیم خیلی پر تنش هست الان چند روزه قبل از ناهار یه فاموتیدین میخورم درد دور نافم از بین رفته یه مدتم پوکساید میخوردم ولی ترسیدم معتاد بشم بهش شما چه دارویی مصرف کردید برای استرس؟

دقیقا منم همین مشکلو دارم البته من معدم هم عصبیه کلا زندگیم خیلی پر تنش هست الان چند روزه قبل از ناه ...

من رفتم پیش دکتر و هرسری یه دارو داد..

برا هرکسی متفاوته. شماهم حتماً برید پیش یک متخصص

من رفتم پیش دکتر و هرسری یه دارو داد.. برا هرکسی متفاوته. شماهم حتماً برید پیش یک متخصص

روانپزشک رفتید؟ منم این قرصایی که خوردمو دکتر داد البته متخصص داخلی بودن

سلام من چند ساله دارم

درمان قطعی هم نداره

فقط از استرس و اعصاب خردی دوری کن

دمنوش های آرام بخش بخور

رژیم غذایی مناسب

لطفا برای پرستاری قبول شدنم یه صلوات بفرستید👩‍⚕️🤍حامی حقوق حیوانات🌞🍃برای سگ های بی گناهه ممنوعه....🫂عاشقانه و گاهی هم متعصبانه حیوانات رو دوست دارم،حتی آخرین بار که یک مگس یا مورچه کشتم رو یادم نمیاد🌱☘️بخاطر این همه عشق و علاقه خیلی از آدم ها رو تو زندگیم کنار گذاشتم😁بله شاید من افراطی هستم🙏🌱
روانپزشک رفتید؟ منم این قرصایی که خوردمو دکتر داد البته متخصص داخلی بودن

هم متخصص داخلی

هم روانپزشک 

با اولی اوکی شدم ینی مشکلم برطرف شد کامل بعد دو دوره مصرف داروها. ولی چون سطح اضطرابم بالا بود و مشکلات دیگه ای داشتم ب ناچار رفتم روانپزشک.

درمان قطعی نداره 

من اسهال شدید و سوزش روده جوری که نمیتونم قدمو صاف کنم جز علائمم هست

یه نکته باید رژیم غذاییتو کاملا رعایت کنی

اون نقطه از زندگیم هستم که نمیدونم کجام چند چندم به همین راحتی ولی سخت

بچه ها شما که این سندروم رو دارید چ جوری متوجه شدید ؟ کولونوسکوپی شدید ؟؟؟ خونریزی هم دارید یا داشتید ؟؟

برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و همه بچه ها و  آرامش هممون یه صلوات می فرستید... امیری حسین و نعم الامیر ...خیلی محتاج دعام لینک حذف تاپیک
2706