2752
2734

سلام روز همگی بخیر

اگر جلسه اول خواستگاری که اشنایی خانواده هاست خونه خواهر دخترخانم باشه زشته؟ 

خواستگاری خواهرمه بنا به دلایلی اگه خونه من جلسه معارفه انجام بشه ایا مورد داره یا خیر؟

اگه تاپیک میزنم نظر محترمانه و عاقلانه میخوام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه مشکلی نیست، بهتره قبل از مراسم مادرتون یا شما یه توضیح مختصر و مفید درمورد علت این موضوع بدید 

هموطن عزیزم سلام. تمسخر، توهین، فحاشی در هر شکلی؛ گفتاری، نوشتاری، ایموجی، استیکر، هشتک و...، فقط نشان دهنده ذهن، زبان و فرهنگ خالی از منطق و استدلال قوی و نبود دلایل معتبر و مدارک درست هست. عزیزانم، لجبازی، کنایه زدن و برچسب زدن به دیگران هیچ افتخاری نداره. با هم مهربان باشیم، انرژی مثبت و امید به هم هدیه کنیم.

به خاطر نو بودن و قشنگی لوازم منزل میگید؟؟؟

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
نه

بالاخره که باید دعوت کنید منزلتون

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

بعضيا دنبال زير بغل مار ميگردن، خاله ام بنايى داشت خواستگارى دخترشو اورد خونه ما 

خانواده پسر ايراد گرفتن با اينكه دليل هم بهشون گفته بودن ، جلسه دوم گذاشت خونه خودش آخرم هم وصلت سر نگرفت  

نه خوب نیست مگر اینکه مثلا دلیل موجهی مثل تعمیرات باشه که اینم باید گفته بشه که مثلا چون تعمیرات داشتیم نشد 

در غیر ان صورت سوتفاهم ایجاد میکنه

❤️خدایا پسرم رو در پناه امن خودت حفظ کن❤️