2752
2734

تو یکی از ضعیفترین مناطق تهران زندگی می‌کردیم،  دو تا داداش دارم که از بچگی کار کردن ، بازی نکردن ، تفریح نکردن ، جوونی نکردن ، فقط کار کردن و کار کردن و کار کردن تا اینکه اوضاع مالیشون کم کم بهتر شد ولی همزمان ریه های داداش بزرگترم به خاطر کار زیاد تو کارگاه‌های نجاری و رنگ کاری شروع به آسیب دیدن کرد ، وقتی داداشم همه چیز داشتن خونه ، ماشین ، کارگاه ، نمایشگاه ، ویلا و ... دیگه داداشم سلامتی نداشت و داداش کوچیکم از غصه اش شادی نداشت تازه اون روزهای خوبمون بود حالا ۵۳ روز داداش بزرگم فوت کرده یه دختر ۶ ساله و یه زن جوون رو گذاشته و رفته ، داداش بزرگم رفته زیر یه خروار خاک و داداش کوچیکم غم دنیا رو دلش سنگینی میکنه

چرا ؟ خدایا چرا ؟ تو که شاهد بودی چقدر کار کرده بودن ، چقدر زحمت کشیده بودن ، مگه مال دزدی بود ؟ چرا اونا که مال مردم و میخورن ، تنشون هم سالم و دلشون هم شایده ؟ تو که دیدی داداشای من روزی ۲۰ ساعت هم کار کرده بودن ، تو که دیدی تا اونجا که میتونستن به بنده هات هم کمک میکردن ، دیدی همیشه سرشون پایین بود و افتاده بودن ، خدایا چرا ؟🥺🥺🥺🥺🥺

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید