2752
2734
🤣🤣🤣من خودمم دوسش دارم و میخام باهاش اوکی شم ولی نمیدونم اونم ازم خوشش میاد یا ن و اینکه ن بابا ا ...

ایش... چه کاریه مغز منو به جاهای بد می‌بری بعد میای میگی مثبت باشیمممم🤡

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق🗿✨ چه زیبا میشـود گاهـي به شخصي مبتلا گشتـن، براي یك نفر مانـدن ، براي یك نفر مـُردن «#کبوتر_بی_بال_وپر_من»🤎🖇️ تو چشام نگا کنو دستت و بزار تو دستم🗿🧿ناموسا درخواست ندین، لایک نکنین، اصلا ولم کنیننن🔪🤡 #تربیت‌شما‌نشانه‌شعور‌شما‌نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نننننن اونجوری ک تو فکر میکنی نیس بابا خودمم روش کراشم و دوسش دارم از نظر دوستیو اینا ن اون چیزی ک ...

کلمه کراش پس اشتباه داری به کار میبری 

کلا ادم باحالیه مجذوبت کرده از رفتاراش خوشت میاد دلت میخواد دوستت باشه

دوستانه مثلا اینکه اونم مثل من دوست داره باهام اوکی باشه و..

تاپیک ممنوعه خواهر......الان نی نی یار قفل میکنه ......اینکه دوستت داره یا نه را ولش کن .....بچسب به زندگی شخصیت

فتوشاپ رایگان طراحی کارت ویزیت طراح کارت پستال طراح کاتالوگ 
تاپیک ممنوعه خواهر......الان نی نی یار قفل میکنه ......اینکه دوستت داره یا نه را ولش کن .....بچسب به ...

جرم نکردم خواهر

گفتم دوست دارم باهام اوکی بشه ن هیچ چیز دیگه‌ای ک ب فکر منفی شما خطور کرده

لطفا اگه کمکی نمیکنید نمک هم نپاشید رو زخممون

شما وقتی از یکی خوشت بیاد میگی ولش؟مهم نیس ک خوشم میاد؟مگه میشه؟مگ میتونی؟من چسبیدم ب زندگیم زندگیم همیناس

دیگ چی میخواد باشه خدا میفهمه

نکنه شوهر داریو خونه داری منظورتونه؟

جرم نکردم خواهر گفتم دوست دارم باهام اوکی بشه ن هیچ چیز دیگه‌ای ک ب فکر منفی شما خطور کرده لطفا اگ ...

دست من نیست .منظورم مال نی نی سایتی هاست بعضی ها گزارش میزنندمیتونی بگید یک دختر خانم دلش میاد باهام دوست شه. .....خوب من هم قدیما دلم میخواست با دخترای سن بالاتر رفیق شوم .ولی اخرش دعوام کردند .دلم شکست .الان به هرکی بگیم ذهنش به جاهای منحرف میره .واسه همین سکوت میکنم .دلم میخواسته دوست باشم باهاش بگردم .ولی کلی دعوام کرد‌.

ما همیشه مسیر درست را نمیریم .هر کس از ما خوشش بیاد و یا ما خوشمون بیاد همیشه درست نیست .مسیر که برمیداریم گاهی توش چاله زیاده .منظورم همین دوست های معمولیه .

فتوشاپ رایگان طراحی کارت ویزیت طراح کارت پستال طراح کاتالوگ