2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هر دو خوبه ولی حداقل ۶ ماه با گردش حساب بالا و یه رقم ثابت باید بزاری

رقم ثابت نمیخواد میشه باهاش کار کرد واسه ما یه زمانی ۳ میلیونم بوده یه زمانی ۷۰۰ میلیونم بوده

امروزم که گفتن سقف وامش بالاترم رفته

۵،۶ ماه، میتونی میانگین حسابتو تو پیشخوان مجازی بانک مهر ببینی، هر موقع برابرشو بهت وام بدن، متوجه میشی و آنلاین درخواست میدی

وام فوری بزنی، زیر ۵۰ تومن بهت بدن، ضامن نمیخواد، ولی بالای ۵۰ ضامن باید داشته باشی

یه صلوات واسه حاجت رواییم میفرستی 🌹
الان ۷۰ تومن بزارم عید دوبرابرشو میتونم بگیرم؟

آره، زودترم بهت میدن

حساب باز کن، همراه بانکتم فعال کن، از طریق اون میتونی چک کنی که کی ۷۰ تومن بهت میدن

یا همراه بانکم نداشته باشی، میتونی بری تو گوگل بزنی پیشخوان مجازی بانک مهر و مبلغ وامی که بهت میدن رو ببینی

یه صلوات واسه حاجت رواییم میفرستی 🌹
واقعا راس میگی  یعنی باید پولمو بدم شوهرم بزاره تو حسابش اینطوری راضی نیستم

بانک رسالت بزار بعد ی مدت امتیاز برات محاسبه می شود بعد امتیاز تو انتقال بده ب شوهر و وامو بگیر

#من مرد هستم #                  حتی اگه یه شب باعث شدی یه نفر با غم بخوابه به انسان بودن خودت شک کن
2706