2752
2734
عنوان

مامانا تو روخدا میشه بیاین

58 بازدید | 19 پست

دخترم 6 ماهشه پاش(داخل پوشک) به شدت سوخته نزدیک یک ماهه هر نوع پمادی هم زدم ولی تاثیر نداشته 

دکترش هم نیست واسه هفته ی اینده نوبت گرفتم 

تو روخدا هر کی تجربه ای داره بگه 

بنظرتون دلیلش چیه که تاحالا خوب نشده؟ شیر خشک میخوره یعنی حساسیته؟

چون پوشکش رو زود به زود عوض میکنم و بعد هر بار تعویض میشورمش نمیدونم چرا اینجوری شده دیگه خوبم نمیشه خسته شدم 🥲🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینو تو بیمارسنان یاد گرفتم ۲ق جوش شیرین رو ریختن داخل یه پارچ آب بعد فورا بچه رو شستن باهاش روزی ...

اره ضد عفونی و باکتری میکنه

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی جای قشنگی نیست 
احتمال زیاد به خاطر شیرشه چونباید تا الان خوب شده بود من وازلین می زنم به پا بچم هر وقت میسوزه سری ...

توسوختگی های معمولی تا وازلین یا زینک میزدم سریع خوب میشد ولی این بار هیچی اثر نداره طفلک بچم کباب شده 🥲🥲

اینو تو بیمارسنان یاد گرفتم ۲ق جوش شیرین رو ریختن داخل یه پارچ آب بعد فورا بچه رو شستن باهاش روزی ...

وای خدکنه جواب بده بخدا خسته شدم انقدر پمادای جور وا جور زدم 

یعنی هر کی هر چی پیشنهاد کرده امتحان کردم ولی دریغ از یع ذره تغییر 

بعدش چه کرمی زدن؟؟ 

2706