2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه گفتم سوره ی طاهابخونم به نیت ازدواج هدیه کنم به امامزاده شهرمون

پس باید کامل خودت انجام بدی تو تاپیک قبلی دیدم ۱۴ تا نذر کردید و ۵ تا دوستی قبول کرد اینجام چندنفر قبول کنن پس خودتون چی اینجوری خدا چیو جواب بده گلی 

پس باید کامل خودت انجام بدی تو تاپیک قبلی دیدم ۱۴ تا نذر کردید و ۵ تا دوستی قبول کرد اینجام چندنفر ق ...

عزیزم ۴۱هست

گفتم کم کم بگم بخونن

شمافک کنم مسئول آمارهستید

خودت میخوای ازدواج کنی نذر کردی به بقیه چه ناراحت نشو لطفا وقتی خودت واسه خواستت اراده نداری اون نذ ...

خودم ی بارخوندم نشده

وقتی نمیخایدبخونید مجبورنیستیدحتما پست بزارید

عزیزم ۴۱هست گفتم کم کم بگم بخونن شمافک کنم مسئول آمارهستید

نه فقط چیزی ک هر شخصی نذر می‌کنه خودش باید ادا کنه تا انشاالله خدا ببینه برای نذرش چقد تلاش می‌کنه هرجور خودت صلاح میدونید انجام بده

نه گلم من بخوام خودم نذر میکنم. شمام بر اساس توانایی‌تون نذر کنید بقیه بخونن قبول نیست گردنت میمونه ...

مگه خدایی که بگی چی قبوله چی نیست

بخدامجبورنیستیدتوهرتاپیک اظهارنظرکنید