2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان همه ۱۹-۲۰ هستن🤣🤣🤣🤣 من حقیقتو میگم سخت بود فک نمیکردم از سالهای گذشته بیاد  شاید ۴ ن ...

نه والا 19_20 شده ارزو دیگه با این وضع طرح سوال

من چنینم تو برو مصلحت خویش اندیش!!!
از وقتی اومدم اعصابم خورده ۱۰ هم نمیشم چشمام خشک شده از خستگی 😭😭😭 بخدا مثل چی خوندم خیمه زده بود ...

عزیزم

اشکال نداره منم اونچنان خوب ندادم ، الان استراحت کردم بریم ایشالا شیمی رو خوب بدیم 

خیلی سخت بود واقعا 

برو سراغ شیمی که اون اسون میاد احتمال زیاد ، همیشه امتحان اول خیلی سخته مث پارسال

الان همه ۱۹-۲۰ هستن🤣🤣🤣🤣 من حقیقتو میگم سخت بود فک نمیکردم از سالهای گذشته بیاد  شاید ۴ ن ...

منظورت از سال گذسته قواعده ؟؟

قواعد میاد از سالا گذشته ولی بعضی واژه هابود من ندیده بودم تو کتاب....

یه معلمی گفت واژه های سال قبلو بخونین منه خر گوش نکردم

نه والا 19_20 شده ارزو دیگه با این وضع طرح سوال

واقعا…الان فقط میخوام ده شم

ولی دوستان نا امید نباشید تا ۷ هم اگه بگیرین ۴ تا درس تک ماده میخوره ینی نیاز نیس مجدد امتحان بدید اگه یکیو خراب کردید یا درسی سختتونه بارم بندی نگاه کنید مثلا شیمی ۱۱/۵ نمره فقط فصل یک و دو داره…خوب بخونید وقتتون رو نکشید ک اخر بیوفتین یا مثلا من ریاضیم خوب نیس در حد ۸ جمع میکنم که تبصره بزنم ب جاش مثلا دینی یا ادبیات خوب میخونم

2706