2733
2734
عنوان

تصمیم به جدایی

110 بازدید | 17 پست

سلام

میخام درددل کنم،۷ساله ازدواج کردم ۳ساله که خونه مادرشوهرمم،یبار بچه اوردم سقط شد،بچه نداریم الان.چندماهه که تصمیم به جدایی گرفتم،اصن نمیتونم دوسش داشته باشم دیگه،هیچ وقت اونی نبوده که میخاستم،اخلاقای بدش،تحقیرمیکنه،بخاطر تفاوت سنی اختلاف فکری و همه چی داریم کلا،بشدت عصبیه یعنی یجوری شده که من اصن دیگه دلخوریامو نمیگم ،رفیق بازم بود که الان یکم کمتر شده،سر اینکه بچه میخواس وشرایطشو نداشتیم منو برد گذاشت خونه مامانم اینا گف هروقت نظرت عوض شد برگرد،اما من گفتم یعنی چی مشکل داری بیا بریم مشاوره یباربردمش بزور،الان هی میگه من بخاطرتواومدم توگفتی بیا اومدم وگرنه مشکلی نبود وفلان ،خلاصه خیلی خستم چندماهم هس افسردگی گرفتم کارای خونه رو هم بزور انجام میدم، کسی بوده اینجوری بوده باشه جداشده باشه

درس وکارم که نمیزاره گفته حتی اگه به قیمت خراب شدن زندگی باشه نمیزارم هرچند بزاره ام نمیخوامش دیگه.

سنتون چقدره و اون؟

لطفا پرفم کپی نشہ🙏۸۳۷۹؟  هنوز  ب یکساال نگذشت   تقریبا  اسفند من درخواست  طلاق دادم و ابان طلاق گرفتم      این بدون حق ب حقدار میرسه فقد ب خدا و امان حسین ایمان بیاور 🙏 برای عاقبت بخری من حمد بخون((این تیتر قبل از طلاق هست👇 👇چشماش یگان ویژه است.قلب من ۱۱۱بی پلاک💜ن کاربر عشق هاچ بک هستم 💜🙂 اگر صمیمانه صحبت میکنم  چون ورد زبون من عزییمو .رفیق..... هست. یوقت فکری نزنه ب سر کله  حوصله هم ندارم اطلاعات کاربر بخونم ک مرد هست یا زن  ب هرحال ... 😍برام دعا کن که ب حقم برسم خواهشاً  میگما.. یدفه نگید من پسرم 😏😏 من یک خانم هستم آقا ناموسا درخواست دوستی نده  کسی لیاقت ندارع 🤏🪐.قول داده ام قلیان نکشم بجز امشب و شب های دیگر .. مامان کیوت 🦩 ‌ کہ از سیگار بالا میره همون اشڪایی کہ قرار بود پایین بیوفتہ:) ⁧،‌وقتی خوابیدن میشہ بهترین لذت زندگیــت،شک نڪن به زندگی باختی!‌  میکشم دود. خاطرات میرن هوا .... دوستان  قبل از گزارش. و تعلیق منو با خبر کنید تا فکر خرید سیم کارت جدید باشم  با تشکر .  بانوی کرمانی .  من زندگیم دخترمه .  تو قلبم یه هاچ‌بک خوابیده  . عاشق دخترمم.  فقد دعا کنید سال دیگه همین موقع شمع طلاقم رو فوت کنم 🦩.  بریدم ...1402/01/24 | 01:26 بمونه یادگاریخوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی ام که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگر. شد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ی مچاله می‌شویم بی صدا می‌میریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بامادرشوهرت تو یه خونه زندگی میکنی 

اونا زمستونا میان ، مادرشوهرم خالم هستش

ولی مشکل ما اینکه که من روحیه شادو رمانتیکو باحالی داشتم ولی از بس ذوقمو کور کرده از بس تیکه انداخته و باتحقیر وکنایه حرف زده دیگه انگار خودشم طلا کنه من نمیتونم دوسش داشته باشم

میفهممت ۵ سالا تو همچین شرایطی هستم به دلایلی نمیتونم جدا شم

میشه یکم بگی شرایطتو، من بدلیل عزت نفس پایین تاحالا هرکاری کرده ذهنیتم بسوزو بساز بوده ولی الان چندوقته میبینم خب تاالان ۷سال از جوونیم رفت هیچکاریم ک نزاشت بکنم ، هرکاری ام بکنم از دماغم درمیاره ،بدتر چندسال دیگه با یه بچه افسرده تر میشم وحسرت یچیزایی رو باخودم میکشم 

عزیزم انشاالله که زندگیت درست بشه بهترین زندگی رو برات آرزو میکنم خانواده شوهرت یا همون خاله ات از ا ...

اونا که بفهمن حتی میگن حتما دختره کسیو پیدا کرده،باابجیش صحبت کنم با داداشش صحبت میکنه ولی خودشوهرم میگه من نمیخامکاری ام ندارم ابجی چی میگه این چی میگه اون چی میگه ،اونا خودشون ماشینوخونه و باغشونو دارن ابجیش سرکار میره دختر۱۸سالشم فرستاده از الان سرکار، مشکل من اینه که حالم باهاش خوب نیس، همه جاهم تنها میرم ،دیگه تنهایی عادت کردم

من متولد ۷۸ اون متولد ۶۶

عزیزم

لطفا پرفم کپی نشہ🙏۸۳۷۹؟  هنوز  ب یکساال نگذشت   تقریبا  اسفند من درخواست  طلاق دادم و ابان طلاق گرفتم      این بدون حق ب حقدار میرسه فقد ب خدا و امان حسین ایمان بیاور 🙏 برای عاقبت بخری من حمد بخون((این تیتر قبل از طلاق هست👇 👇چشماش یگان ویژه است.قلب من ۱۱۱بی پلاک💜ن کاربر عشق هاچ بک هستم 💜🙂 اگر صمیمانه صحبت میکنم  چون ورد زبون من عزییمو .رفیق..... هست. یوقت فکری نزنه ب سر کله  حوصله هم ندارم اطلاعات کاربر بخونم ک مرد هست یا زن  ب هرحال ... 😍برام دعا کن که ب حقم برسم خواهشاً  میگما.. یدفه نگید من پسرم 😏😏 من یک خانم هستم آقا ناموسا درخواست دوستی نده  کسی لیاقت ندارع 🤏🪐.قول داده ام قلیان نکشم بجز امشب و شب های دیگر .. مامان کیوت 🦩 ‌ کہ از سیگار بالا میره همون اشڪایی کہ قرار بود پایین بیوفتہ:) ⁧،‌وقتی خوابیدن میشہ بهترین لذت زندگیــت،شک نڪن به زندگی باختی!‌  میکشم دود. خاطرات میرن هوا .... دوستان  قبل از گزارش. و تعلیق منو با خبر کنید تا فکر خرید سیم کارت جدید باشم  با تشکر .  بانوی کرمانی .  من زندگیم دخترمه .  تو قلبم یه هاچ‌بک خوابیده  . عاشق دخترمم.  فقد دعا کنید سال دیگه همین موقع شمع طلاقم رو فوت کنم 🦩.  بریدم ...1402/01/24 | 01:26 بمونه یادگاریخوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی ام که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگر. شد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ی مچاله می‌شویم بی صدا می‌میریم
میشه یکم بگی شرایطتو، من بدلیل عزت نفس پایین تاحالا هرکاری کرده ذهنیتم بسوزو بساز بوده ولی الان چندو ...

خیلی عاقلی من یه بچه هم اوردم خیلی حسرتها موند به دلم

الانم پای همون بچه موندم

من برم بچم نابود میشه

خودش و خانوادش نابودش میکنن

تحقیر توهین کتک فحش ناموسی به خودم و خانوادم

هرکاری که فکر کنی

الانم دو روزه هیچی نخوردم جز اب

میگه از پول من حق نداری بخوری

هیچی نمیخره که من نخورم

ولی دو روزه سرکار نرفته خونه مونده نگهبانی میده

من پردردم برای کاراش غمگینم

رد میشه جلوم بشگون میزنه اواز میخونه که عذابم بده

یا غذا میخوره میگه به به  که من بشنوم

سپردم به خدا

روزی خدارو به روم بسته

فقط امام حسین رو صدا میزنم گشایشی ایجاد بشه  میگم آقا به روی شما اب رو بستن به روی من غذارو

التماس دعا دارم خیلی

خیلی عاقلی من یه بچه هم اوردم خیلی حسرتها موند به دلم الانم پای همون بچه موندم من برم بچم نابود می ...

الهی، ایشالا حالت هرچی زودتر خوب بشه

برای من‌اونجوری نیس، فامیله، ولی خب تا کی بچه نیارم تا کی  منتظر باشم همه چیز اونجورکه میخوام بشه، شخصیتامون‌ فکرامون اینا بهم نمیخوره،من نیازای عاطفیمو سرکوب کردم.

الهی، ایشالا حالت هرچی زودتر خوب بشه برای من‌اونجوری نیس، فامیله، ولی خب تا کی بچه نیارم تا کی &nbs ...

با مشاور حرف بزنی بهتره

اماتجربه خودم میکه ادما بهتر نمیشن

عوض نمیشن

یک درصد شاید متحول بشن

که ریسک بزرگیه عمرت رو بزاری اخرش بشه یا نشه

با مشاور حرف بزنی بهتره اماتجربه خودم میکه ادما بهتر نمیشن عوض نمیشن یک درصد شاید متحول بشن که ر ...

اره بدتر میشن تومشکلات وسختیای زندگی که بهترنمیشن

اره الان یه مدته که میرم‌مشاوره، این سومین مشاوریه که میرم .

2706