2733
2734

مگه حرف یه و یه ساله؟

قراره عمری با هم در ارتباط باشیم. بهتر نیست اونا به پوشش من عادت کنن؟

مگه از اول منو اینطور ندیدن؟

حجابم معمولیه. لباس جذب نمیپوشم ولی کوتاه میپوشم.

ارایشمم یه رژ و خط چشم ظریفه.

اما همین از نظر اونا خوب نیست.

کت شلوارم حتی زشته براشون و چار چشی نگا میکنن.

درسته تفاوت فرهنگی هست ولی اونام باید درک کنن نه اینکه فقط من اونا رو درک کنم

پر از خیال🙂‍↔️

اینا رو به خودشون بگو

هر چند قبل ازدواج باید به توافق میرسیدید

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب تغییر نده😕نمیگم رعایت نکن ولی وقتی حد معمول میپوشی دلیلی نداره بخاطر اونا خودتو بقچه پیچ کنی که اونا خوششون بیاد مهم همسرته

خودش باید ارزشتو بدونه، خودش باید بفهمه وقتی تو هستی خیلی کارا میرن تو لیستِ اضافه کاری، نه اینکه بدویی، بجنگی، حرص بزنی تا ثابت کنی جایگاهتو

میدونم چی میگی ولی کلا بهتره بخاطر ارامش اعصاب خودتم که شده مراعات کنی  بخصوص وقتی اونها میزبانن ، ی عرفی هست که مهمون ی کمی هم باید به دل صاحب خونه رفتار کنه .ی جوری باش ک نه سیخ بسوزه و نه کباب 

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
من ک نتونستم پوششم شبیه ب اونا کنم .از همون اولم روسریم و جلوی خانواده و فامیلشون دراوردم تا چشمشون ...

منم دارم همین کار میکنم.

همسرم زیاد کاری نداره مامانش و داداشش بد نگا میکنن و حرف میزنن.

حتی از همسرمم پرسیدم گفت نه خیلیم خوبه لباسات

پر از خیال🙂‍↔️
2706