2752
2734

جایی رو  ندارم درد و‌دل کنم دردمو نمیتونم به کسی بگم  داره داغونم میکنه انقد ریختم تو‌خودم و مغزم پر سواله.قضیه همون نامزد قبلیه شوهرمه تو تاپیکا قبلی گفتم که گفتم بهم پیام دادن دختره شماره شوهرمو گرفته بود که رفتم بع دختره پیام دادم دختره انگار ترسید شوهرمو بلاک کرد شوهرمم شماره ازش نداره فقط همون پیج بود.حالا مث خوره داره مغزمو میخوره دختره اگه زنگ بزنه بهش چی صبح تا شب سرکاره نمیفهمم که.این چندروزم نه حرفی باهاش میزنم نه چیزی نه کاری باهاش دارم اونم نمیپرسه چته اصن.دیشب اومد خونه گوشیشو دیدم کل تماساشا و پاک کرذع بود هرچی همراه من و‌زدم براش کد بیاد ریزمکالماتشو بینم اصلا کد نیومد.برای اینکه نفهمه چک کردم یه کاری کردم فکر کنه پسرم دست گوشیش زده.صبح زنگ زده یه دستی میزنه ازه پسرمون دیشب گوشی دادی بهش شماره چندتا حذف کرده برا کارم بوده منم هیچی نگفتم. اما خوب مخاطبینشو دیدم شماره مشکوکی ندیدم که حالا سیو باشه که توواتساپ یا تلگرام بالا بیاد .نمیدونم چرا اینجور گفت چون خودش قبله اینکع بیاد دیدم کل تماساشو حذف کرده.از فکر و‌خیال افسردگی گرفتم عین مرده متحرک شدم.نمیتونمم برم بهش بگم اگه از تو گوشیش چیزی دیذه بودم باز مبشد میگم نمیشه بگم تو پیجت دیدم بگمم پرروتر میشه دیگه ممکنه علنی انجام بده.بیخیالم شم که نمیتونم .شایدم بو برده کع فهمیدم اگه بخام مث قبل شم میکه خوبه دیگه با چندروز قهر و حرف نزدن کاریم کنم تموم میشه دیگه.عین خر تو گل گیر کردم داره داغونم میکنه‌‌.بگم خودمو راحت کنم فقط نمیدونم اگع کتمان کرد چه جوری پیامارو نشون بدم بگم تو پیجت بودم.با مشاورم مطرح کنم میدونم میخاد بگع بیخیال باش یه خودت و زنذگیت برس ولی مگه میشه اخ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید