2752
2734

دو ماهه باردارم خیلی هوس دلمه کرده بودم امروز تصمیم گرفتم درست کنم ما طبقه بالا خانواده همسرم هستیم همسرم میخواست من زیاد درست کنم خواهر و پدر و مادرشم بیان ولی من واقعا حالم خوب نیست خیلی سرگیجه و حالت تهوع دارم نمی‌تونستم از مهمون پذیرایی کنم واسه همین گفتم درست میکنم میفرستم پایین براشون وقتی اومد دید دلمه درست کردم اخماش رفت تو هم و خیلی رو اعصابم راه رفت منم عصبانی شدم و نخوردم اونم همینطور  خدایا من چه گناهی کردم ینی نمیزاره یه غذای راحت از گلوم پایین بره همش باید برای اونام ببرم من حرفی ندارم ولی الان تو این شرایط من میخوام برای نهار که درست میکنم اون اضافش برای شام باشه نمیتونم دو وعده غذا درست کنم سرپا وایمیسم حالم بده میشه الآنم نمیتونم مهمون داری کنم چون میان یه جا میشنن و من فقط باید برم و بیام که واقعا نمیتونم هیچوقت این شوهر عوضیم رو نمیبخشم ،😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از زمین به آسمون میباره ،ه جای اینکه اونا برا شما ویارونه بیارن تازه باید پذیرایی هم بکنی ازشون 

این روزا از رو  نداری عاشق و معشوق میشن                           من یه لیلی‌میشناسم مهرشو از مجنون گرفت

اشتباه کردی که خودت نخوردی،باید برای خودت میکشیدی و میخوردی همسرت خواست بخوره نخواست نخوره

الان باید شرایط شما رو درک کنه

به خاطر بی درکی همسرت چرا خودت گرسنه نگه میداری؟؟

دلم گرفته از این روزها ،دلم تنگ است ،میان ما و رسیدن هزار فرسنگ است.....

بهش بگودیدیم هرکی حاملس براش غذامیارن نه اینکه حامله پاشه برااین واون غذادرست کنه بشین بالذت بخورازحرص بترکه بیخیال رفتارش شوهمه مرداهمینن بی درک وفهم

روپای شکسته خودت راه بروامادستتوروشونه کسی نزار💔
بهش بگودیدیم هرکی حاملس براش غذامیارن نه اینکه حامله پاشه برااین واون غذادرست کنه بشین بالذت بخورازح ...

این فهمش در این حد نیست  محاله ازش بخورم بهش لب نمیزنم

اونام براشماغذامیفرستن یا دعوت میکنن؟  من مقصرتورو میدونم الان باید بشینی نوش جان بخوری شوهرتم ...

نه به اندازه من که میفرستم اصلا دیگه اشتها ندارم و دوست ندارم بخورم

2706