2752
2734
عنوان

نی نی یار فقط بلده مارو تعلیق کنه

124 بازدید | 16 پست

همین تازه از تعلیقی در اومدم به نظرتون چرا؟سر مسخره ترین چیز دعوا برای نژاد پرستی ک من گفتم نباید نژاد پرست باشین...

انوقت تاپیک های امروز(یکی: پرده بکارتمو با خیار زدم_دومی: رابطه زناشویی چه جوریه_ سومی: مجردم ولی حامله شدم) میخوام ببینم واقعا کسی نیست اینارو جمع کنه؟! نی نی سایت ب جای اینکه برای نی نی و بارداری و زنا باشه شده برای ....

از قدیم گفتن ج..نده ها شانس دارن

اگر مدت کمی میام در حال خوندن کتاب ها هستم .. در حال رشد هستم "روح " ام را بازسازی میکنم "جسمم را اماده میکنم تا زخم هایی که بهم وارد شده را ابیاری بدم .. در حال رفتن هستم..

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم سر بحث تفرقه انگیز سیاسی تعلیق شدم ، میدونی چرا؟ چون گفتم این بنده خدا برعکس بقیه برای مردم زحمت ...

الان حرفم تفرقه انداز سیاسی بود؟ طرف میاد بز بالا تا پایین مملکت و مردمو به فحش میبنده ،اونوقت ما هم تعلیق میشیم هم برچسب تفرقه انداز سیاسی هم میزنن بهمون، زیپ دهنو باید کشید اینجا، اینجا باید همین تاپیک همجنسگرایی و خیانت و دوست پسر و رابطه زد چیزای دیگه جیزه

نی نی یارخودش میبینه تعلیق میکنه یاگزارش میخورید؟آخه من چندباردیدم کاربراطرفوگزارشم زدن تعلیق نشد.

هم گزارش میکنن بعد اونم میاد تعلیق میکنه و میزنه چون در مورد این چیزا نظر دادی و تاپیک زدی تعلیقی😐

الان حرفم تفرقه انداز سیاسی بود؟ طرف میاد بز بالا تا پایین مملکت و مردمو به فحش میبنده ،اونوقت ما هم ...

الان همین دختری که خیار کرده داخلش موندم تاپیکش چقدر نظر داده بودن و تعطیل نشد ... 

الان ایشونو ببین ، هر شب میاد تاپیک جنسی میزنه  نی نی یار عین خیالش نیست

مطمئنی تعلیق نشده ؟اخه مگه میشه 🤦‍♀️

🍂یاد تو حس قشنگیست که در دل دارم.چه تو باشی،چه نباشی،نگهش میدارم.🍂
 الان ایشونو ببین ، هر شب میاد تاپیک جنسی میزنه  نی نی یار عین خیالش نیست

خب گفتم که این چیزا مجازه ، ظاهرا حساسیت روی چیزای دیگست وگرنه اگر نی نی سایت به همین سطح نازل بمونه ایراد نداره، مهم اینه حرفی زده نشه که مبادا تبلیغ کم بشه و درامد سایت بیاد پایین، وگرنه محتواش مهم نیست چقدر مزخرف باشه

حالاخوبه یه هفته تعلیقی قبلاتعلیق  دائم میکردن

درسته اما منصفانه نبود، وقتی تاپیکای مورد دار اینجا رو میبینیم نهایتش بعد ۱۰ صفحه با گزارش کاربرها تاپیک تعطیل میشه اما کاربریش بازه و تاپیک جدید میزنه

2706