2752
2734

خواهرم پایه اش بی نهایت ضعیف بود همه درساشو افتاده بود فکر میکردیم بهره هوشیش پایینه و بهش بها نمیدادیم

واسه کنکور شروع کردی جوری خوند که ۵ صبح هررر روز بیدار میشد تا ۱۱ شب میخوند وسطش ۴۵ دقیقه میخوابید

رتبه اش شد ۶ هزار پرستاری دولتی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چطوری عربی چطور بود  ؟ خو میدونم چی میخوای بگی اروم و قرار ندارممممم😭💔

خیلی خوندم اما اونجوری که دلم خواست نشد خداروشکر ضریبش کمه🤦🏻‍♀️ 

د اخه لامصبببب والا من دلم برات میسوزهههه ادم همین الانشم حوصله خوندن نداره اونوقت یه سال دیگه  چطوری میتونه بخونه مگه معجزه میشه؟؟

ب خدا من دیروز عربی قواعدشو از رو کتاب تست میخوندم میگفتم خدا من همش میگفتم عمومی برگرده این همههههه عمومیم چطوری بخونم و بزنم 

باید ترمیمو میزدییی 

من خیلیارو میبینم کسایی ان که پشت میمونن که تا اخر لحظه واسه اون سال خوندن بعدش خودشون خاستن که بهتر شه نه اینطوری 

خواهرانه بهت میگم من چون خودمم شبیهتم دارم حرف میزنم و میگم تو از جایی قبول نشدی که فکر سال دیگه اومد تو مغزت 

فک نکن شرایط من گل و بلبله ک دررم میخونم ب خدا یه چشمم اشکه یه چشمم خون تاپیک اخرمو الان نوشتم بخون ببین ....

خیلی خوندم اما اونجوری که دلم خواست نشد خداروشکر ضریبش کمه🤦🏻‍♀️  د اخه لامصبببب والا من د ...

خو دارم میخونم یه لحظه ول نکردم درسته پیوستگی حفظ نکردم ولیییییی ته دلم یچی میگ نمیشه همین کمالگراییه رید بهم وگرنه از بهمن واسه نهایی خوندم تا کنکور اردیبهشتو درصد گرفتم قید ترمیمو زدم درصدام در حد ۲۰،۳۰ بودن الانم پشیمون دیگ نمیتونم کاریش کنم ولی حداقل تا دیر نشده بجنبم سال دیگ رو از دست ندم ک بدتر میشه همه چی 😭😭😭💔 

خیلی خوندم اما اونجوری که دلم خواست نشد خداروشکر ضریبش کمه🤦🏻‍♀️  د اخه لامصبببب والا من د ...

دررررک میکنم ولی نمیتونم قیدشو بزنم اخه با درصدا ۲۰،۳۰نمیارممممم اونم کنکور اردیبهشت ک اسون بود درصدا همه ۵۰و ۶۰هر کی کنکور داد 😭

خو دارم میخونم یه لحظه ول نکردم درسته پیوستگی حفظ نکردم ولیییییی ته دلم یچی میگ نمیشه همین کمالگرایی ...

میدونم چی میگی اما با تاپیک تکراری زدن چیزی درست نمیشه 

وقتی الان میدونی از بهمن تا اردیبهشت خوندی تونستی ۲۰ تا ۳۰ بزنی از مهر بخونی ۵۰ ۶۰ میزنی دیگه این از مردم پرسیدن نداره که استرس و فشارم ب خودت بدی