2733
2734
عنوان

برای موفقیت باید چیکارکرد؟

61 بازدید | 10 پست

درس خوند ؟

پول در آورد ؟

جدی باید چیکار کرد ذهنم درگیره 

با خودم میگم اگه درس بخونیم میتونیم با پیشرفت تحصیلی یا آدمای خیلی با شخصیت و فلانی ارتباط بگیریم 

اگه هم پول دراریم که زندگی به کامه 

ولی واقعا بین این دو باید چیکار کرد؟

یه تحصیلی که به پول در اوردن منجر بشه 

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کن و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

موفقیت یعنی دست آورد 

و من برای دست آورد هام خیلی تلاش کردم 

و درس خوندم 

به نظر من موفقیت اشکال مختلفی داره اما رایج ترین اون با تحصیلات بدست میاد 

من پدر و مادرم ثروت مند هستند 

اما به زندگی پر از رفاه اونها بسنده نکردم و میدونستم خودم باید برای خودم کاری کنم و برای موفقیت هام خودم تلاش کردم 

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
موفقیت یعنی دست آورد  و من برای دست آورد هام خیلی تلاش کردم  و درس خوندم  به نظر م ...

شما چقدر خوب صحبت میکنید 

خیلی نیاز دارم که یه نفر مثله شما باهام صحبت کنه میشه منو راهنمایی کنید؟

وضعیت ما متوسطه و منم الان یکساله که پشت کنکوورم و امسال قبول نمیشم و باید سال دیگه رو بمونم 

از ته دلم میخوام دانشگاه دولتی رشته ی روانشناسی قبول بشم هوش و استعداد شم دارم و می‌دونم که اگه تلاش کنم میتونم 

اما پدر من دیگه سنی ازش گذشته البته جوونه ها هنوز ۶۰ سالش نشده ولی خب من خودم دیگه خجالت میکشم که مدام ازش درخواست پول داشته باشم مثلا دلم میخواد همزمان هم باشگاه برم هم لیزر هم دوبله و گویندگی در کنارش درسمم بخونم اما نمیشه یعنی اگه از پدرم بخوام مخالفتی نمیکنه ولی واقعا خودم دلم نمیخواد 

بخاطر همین همش فکر میکنم شاید بهتر باشه که برم سرکار و کار کنم پول جمع کنم و مثله دوستام خوش بگذرونم و شاد باشم و از پس هزینه هام خودم بربیام وای خب از طرفی می‌دونم که اینا فقط چند روز منو راضی نگه می‌دارد و وقتی که مثلا ۲۰ سالم بشه 

با خودم میگم ای کاش درس می‌خوندم آخه خیلی برام مهمه که با سواد باشم و با آدمای با سواد معاشرت داشته باشم 

واسه همین تصمیم گیری برام خیلی سخته که چیکار کنم که بتونم تو زندگیم آدم موفقی بشم ... بنظر شما چه کاری کنم بهتره؟

شما چقدر خوب صحبت میکنید  خیلی نیاز دارم که یه نفر مثله شما باهام صحبت کنه میشه منو راهنمایی ک ...

ممنونم 

ببینید هر انسانی ممکنه هم زمان آرزو و نیاز های زیادی رو داشته باشه 

اما باید بتونید اونها رو دسته بندی و الویت بندی کنید 

طبیعتا الان گویندگی باید الویت های آخر شما باشه عزیزم 

و فعلا به درس تمرکز کنید 

در کنارش اگر میتونید پاره وقت هم کار کنید تا پس انداز یا درآمدی هم داشته باشید تا زندگی تون رو بهتر مدیریت کنید  

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics )