2752
2734

هیچوقت 

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بنظرم برا خونه های ایزانی خیلی مناسب نیست یعنی خودمون ایرانیا کلا این سبکا نمیپسندیم

سلیقه ای هستش کلا الان می‌پسندم  یکی نمی پسنده میخوام ببینم سریع دلمو میزنه به نظرتون یا نه

اره دیگه ادم تو خونه باید راحت باشه مهمون تجملاتی رو میبرم خونه ی مادر شوهرم اینا فوقش 😂

نه بابا والا همینام عالی ان من در آینده بخوام بخرم حتما ال میگیرم

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
قشنگه ، اگه پذیراییتون دو دست مبل میخوره، داشتن این مبل ایده خیلی خوبیه

آره میخوره پذیرایی اگه اشتباه نکنم ۱۴۷ ۱۴۸ متره با نظرتون جز این مبل دیگه ای هم بذارم؟

آره میخوره پذیرایی اگه اشتباه نکنم ۱۴۷ ۱۴۸ متره با نظرتون جز این مبل دیگه ای هم بذارم؟

آره چون این مبل حالت راحتی داره و برای میهمان اگه یه دست مبل مئوکلاسیک هم بذارین قشنگ میشه

بازم اومدم  🕊🕊🕊🕊