2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا حق منی ک 4 روز خونده بودم این نبود🙂😭

وای همینو بگوووو من چقدر دوره کردم چقدر نمونه سوال حل کردم سوالای علوم امسال کشورای خارجی خیلیییی اسون تر بود

هیچوقت تسلیم نشو،اگر اونا میتونن ما هم میتونیم🩷🩷🩷
سوالات عصر با صبح متفاوت میشه درسته؟

بله ولی حواست باشه باید بتونی ازمایش طراحی کنی توی شب چجوری باید جنوب و شمال پیدا کزد هم بلد باش جز به جز دوره کن و اصلا نمونه سوالای سال پیشو نگاه نکن 

ازمایش ما درباره شیمی بود یه مولکول داده بود گفته بود ازامایش با وسایل زیر طراحی کن که ثابت کنی این مولکول یونیه یا مولکولی 

تک لپه ای و دولپه ای برای رو خوببب بخون 

اون قسمت فیزیک که گفته بود مزیت مکانیکی کدوم ببشتره و نمیدونم نیروش چجوری باید بيشتر باشه و یه انسان اسب رو هل میده و یه چند تا خاصیت داده بود گفته بود خاصیت کدوم موجوده مثلا جلبک سمندر خیار دریایی و اینا کل سوالاش مفهومی و آزمایشی و دقتی بود خوب دقت کنن حتما 

گفته بود یه مولکولی رو بریزیم توی اب ( اسم مولکوله یادم نیست الان ) ایا  نقطه جوشش بالا میره یا نه ؟ ولی میدونم مولکوله یونی بود 

برای ما ۶ صفحه بود نزدیک ۲۶ تا سوال 

پسرم نهمه  کاش خودم بودم

واییی موفق باشه بگین سوالارو خوب بخونه دوباره چک کنه عکس زیاد داده بودن بگین مفهومیه خیلی سوالاش 

بله ولی حواست باشه باید بتونی ازمایش طراحی کنی توی شب چجوری باید جنوب و شمال پیدا کزد هم بلد باش جز ...

اسم مولکول پتاسیم بود

انسان به وسعت تمام نگرانی هایش خدا را نشناخته است..!...یکم فکر کن بهش...❤
میگن سخت بوده

اره یه خورده

خیلی مفهومی بود از آزمونای پارسال اینا بدتر بود 

ازمون خارج از کشورم دربرابر این هیچ بود هیچچچج 

2706