2733
2734
عنوان

خواهر شوهرم منو به خاک داد😭😭😭😭

595 بازدید | 24 پست

سلام عزیزانم خواهره نامزدم هست

هیچ دعوا یا چیزیم نشده هیچچچ

پیج خواهرنامزدم‌ مربوط به کراتین هست کراتین کاره و پیجش بازه بعدش ۵ ماه پیش زد تمام فامیل رو آن‌فالو کرد و فقط آرایشگر ها ک مربوط ب پیجش بود فالوو کرد الان بعداز ۴ ۵ ماه دوباره همه‌ی فامیل رو فالوو کرده بجز من چرا؟؟؟🥺🥺امکان نداره یادش رفته باشه حتی نامزدم رو هم فالوو کرده (بچها من چیزای اونو می‌بینم چونکه فالوش‌ دارم اما اون دیگ چیزای منو نمی‌بینه چون منو‌فالو نداره)

خیلی ناراحتم اصلا هم ب روش نیاوردم اما اصلا کاری نکردم ک بخواد اینکارو کنه🥺🥺🥺💔💔💔💔💔

یک کوچولو هم ارتباطمون‌کم شده

بنظرتون دلیلش چیه؟؟؟

میشه واسه شفای مامانم و و ازدواجم با نامزدم اول اسمش mهست و اول اسم خودمH سه حمد بفرستید؟❤️خیلی محتاج دعاهاتون هستم😭

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من اصلا ن به رو خودش آوردم ن ب روی نامزدم اما خیلیییی واسم سواله و دارم اذیت میشم من واقعه دوسش داشتم 💔🥲

میشه واسه شفای مامانم و و ازدواجم با نامزدم اول اسمش mهست و اول اسم خودمH سه حمد بفرستید؟❤️خیلی محتاج دعاهاتون هستم😭
من اصلا ن به رو خودش آوردم ن ب روی نامزدم اما خیلیییی واسم سواله و دارم اذیت میشم من واقعه دوسش داشت ...

خب ایشون هم همین میخواد

شمااذیت بشید

نه مهم باشه برات ونه به روی خودت بیار

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود

گفتم لابد ی چیزیت شدع واویلا چقدر درگیر چیزا چرتین

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

ببین بهت حق میدم که یکم ناراحت باشی ولی اینکه میگی طرف به خاک دادت و چند بار واسش تاپیک بزنی یعنی واقعا سطح دغدغه هات پایینه

سعی کن یه مهارت یاد بگیری یا کلاس بری یا درس بخونی که این مسائل سطح پایین انقدر ذهن تو درگیر نکنه

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
2706