2752
2734
عنوان

چقدرررررررر آشغال و مسخره و چیپ و افتضاح بود

| مشاهده متن کامل بحث + 1288 بازدید | 85 پست
۱- آزمون خرداد امسال #عملکردی و مفهومی است  و بر پایه سوالات هماهنگ  #سنجش دستاوردهای یادگ ...

من خواهرم درسش بد نیست سوالی داشتی درمورد درس تگم کن من ازش میپرسم بهت میگم

فیزیو تراپ هستم سوالی بود در خدمتم🌹دلبر ما نه بار گران بود نه مهربان بود بی صاحاب بود، همش با دیگران بود:) ️ 😅‌قشنگ‌ترین نصیحت زندگی رو عمم بهم کرد که گفت ببین، یه جور زندگی کن که من فـــو. ووش نخورم. 😐😂  ⇆ #طنز 🦋 ▹ ·—————— ·𖧷· ——————این امضا فقط جهت خندیدن شما🌹
چیه این

هرکی اعتراض داشت تو این زد

@دخترکباهوش سابقم🗿🍻 فکرنمیکردم ی روز بخوام تعلیق شم؛ خلاصه ک کاربری یه ساله ام ب فنا رفت ولی برگشتم پیشتون با گودرت بیشتر😌

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم‌مث توووو. قبولی توی رشته ها تا تیر مشخصع.اگ بیفتیم شهریور تااااازه باید امتحان بدیم‌.اون وقت تک ...

وای نگو😓

کاربری دست دو نفره 👒اگه زخمت رو درمان نکنی به کسایی زخم میزنی که نقشی توی زخمی کردنت نداشتن

نهمی؟😐

پسرخاله منم از امتحان امروز راضی نبود 

منتها گفت اخر امتحان معلم علومشون یسری سوالای خارج کتابو بهشون رسونده بود 🤦🏻‍♀️ 

من خودم ۸سال پیش نهم بودم اون سالم خیلی سخت بود علوممون مخصوصا ما که نوبت عصر بودیم یادمه ازمایشارو پیچونده بودن 

درکل بگم نگران نباش معلمتون موقع تصحیح تدریس خودشو درنظر میگیره و بهتون ارفاق میکنه نمرتداز چیزی که فکر میکنی بهتر میشه

حقیقتا نهمی😂😂😂💔تو تاپیکها دیدمت فکر میکردم سنت بیشتره ولی انگار عقل به سن و سال ربطی نداره💚

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

ببین امتحانایه کشوری از هر چرت ترین جاها و مخصوصا همین آزمایشا همیشه سوال میاد من الان دانشجوعم ولی کل سالایه تحصیلم اینو فهمیدم همیشه تا ته سال دوازدهم یادت باشه چرت ترین جاهارو هم بخونید

کجای کاری پری خانم 😂

باکتری و میکروب فکر کنم پروکاریوتن (پیش هسته ای) هستن جفتشون...مطمئن نیستم😂شایدم از نظر تکثیر شبیه باشن

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  
2706