2752
2734

بیاین قبول کنیم 

صرفا نگاه جنسی به جنس مخالف و یا دیدن عکساش و ... تو مجازی به قصد جنسی و ...  خیانت محسوب میشه 

و با این حساب فک میکنم ۹۹ درصد بیشتر خیانت کارن... 

فک میکنید دلیلش چیه؟  

خودم فک میکنم دلیلش فضای مجازیه 

درسته اگر فردی خودش پاک باشه چیزی رو نمیبینه... ولی واقعا چند درصد اینجورین؟! همونطور که اگر مردا رو ابزاری جلوه میدادن خیلی از دخترام اینجوری میشدن... 

از طرفی خیلی از خانما )حتی گاهی خودم( اونقدر تو رقابت زیبایی و زیباتر شدن قرار گرفتن که به این دید ابزاری راجع به خانما دامن میزنه بیشتر 

یجوری شده اگر دختری کوچیکترین نقصی داشته باشه از طرف پسری که پر نقصه رد میشه... هر چند همون پسر هم باز معاوضه میشه بابت علتای دیگه و حتی خیانت خودش... 

وارد فضای مجازی که میشی مخصوصا توییتر از بین هر ۳۰ تا پست حداقل یکی نود رو میبینی.... که کلی پسر هول که خیلیاشون باور کنید سنشون میخوره ازدواج کرده باشن و بچه داشته باشن زیرش قربون صدقش رفتن... اونوقت فک میکنید این آقا مثلا میتونه به خانمش سرد نشه؟!!!

خودم تصمیم دارم در آینده وقتی وارد یه رابطه جدی شدم از شرطام این باشه که فضای محازیمون رو محدود کنیم و یا حتی کلا پاک کنیم

تینا۲۲ساله دانشجوی رشت و دریا، یه سگ هاسکی دارم به اسم  تابستون که بچمه🦁
من خیانت  نکردم هیچوقت خدا رو در نظر گرفتم  الانم خدا بهترین بندشو بهم داده

بنظرتون چند درصد مردا با حساب اینکه نگاه و ... هم خیانته خیانت نمیکنن واقعا؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه عزیزم قطعا استثنا هم داره 

ولی احساسی تصمیم نگیر 

دقت کن تو انتخابت 

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)

از نظر شما که خودتون آقا هستین 

بنظرتون چجوری باید تشخیص داد مردی آدم واقعا متعهدیه؟

میشه لایکم کنی؟

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)

چه خوب، خوش بحال همسرتون.

خون بعضی آدما از وجود خودشون هم پر برکت  ترهست.برای شادی روح رئیس جمهورِ شهید لطفا یدونه صلوات بفرستین.                                                               پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه:هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست.💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶

متاسفانه حرف حجاب و حیا که میشه ی عده حمله می کنن

خب اگر چه فضای مجازی و چه حقیقی خانما رعایت کنن به همجنسای خودشون کمک نمی کنن?

ما میدونیم که اقایون ذاتشون همینه و توقعی هم نداریم اما هرچی پوشش کناذ گذاشته میشه امتر خیانت و. .. داره بالا میره

کــاش چشمـان مـرا خـاک  کـنید تـا نبینم کـه چه تنـها هستـم...یک لحظه از انسان شدنم هست که ان را نمیتوانم هرگز بدون وحشت بخاطر بیاورم،زمانی که برای اولین بار صدای تپش قلبم را شنیدم.این صدای دقیق ،بلند و منظم، که توامان نوید مرگ و زندگی را میدهد با ترس و تشویشی غریب به شگفتم می اورد.انها همه جا ساعت نصب کرده اند، اما چطور می توانند چنین ساعتی با ثانیه شماری سریع که تمام ثانیه های زندگی را همراهی می کند، در سینه شان حمل کنند...
متاسفانه حرف حجاب و حیا که میشه ی عده حمله می کنن خب اگر چه فضای مجازی و چه حقیقی خانما رعایت کنن ب ...

منم موافقم

هر چند با حجاب اجباری نه ولی پوشش باید تا حدی باشه بحث لخت بودن و حیا نداشتن کامل جداس

وارد بحث خیانت نمیشم ولی اینکه بخوای فضای مجازی رو محدود کنی نمیشه توی این دوره ای که همه چی با اینت ...

موافقین اغلب خیانت میکنن؟ 

چرا میشه محدود کرد 

میشه اینستا نداشت یا توییتر یا فیس بوک

از نظر شما که خودتون آقا هستین  بنظرتون چجوری باید تشخیص داد مردی آدم واقعا متعهدیه؟

انقدر سخته. من برای اینکه بفهم یک دختر چقدر خوبه من اینا تا فهمیدم موهای سرم سفید شد. متفاوت هستن.  من تر خدا نشونه گرفتم. شما هم از خدا نشونه بگیر

منم موافقم هر چند با حجاب اجباری نه ولی پوشش باید تا حدی باشه بحث لخت بودن و حیا نداشتن کامل جداس

خواهر حجاب اجباری نه ولی ی طوری که خود خانم احساس امنیت کنه جلب توجه نشه

الان لباس لدن نما ارایش های غلیط اینا خمه واسه جلب توجه

کــاش چشمـان مـرا خـاک  کـنید تـا نبینم کـه چه تنـها هستـم...یک لحظه از انسان شدنم هست که ان را نمیتوانم هرگز بدون وحشت بخاطر بیاورم،زمانی که برای اولین بار صدای تپش قلبم را شنیدم.این صدای دقیق ،بلند و منظم، که توامان نوید مرگ و زندگی را میدهد با ترس و تشویشی غریب به شگفتم می اورد.انها همه جا ساعت نصب کرده اند، اما چطور می توانند چنین ساعتی با ثانیه شماری سریع که تمام ثانیه های زندگی را همراهی می کند، در سینه شان حمل کنند...
راستش از این جهت یکم میترسم...  من رابطه ی قبلیم بابت همین خراب شد  به قول خودش خیانت نب ...

عزیزم اون بد ذات بوده 

ایشالا بخت خوبی نصیبت شه :)💙

انقدر سخته. من برای اینکه بفهم یک دختر چقدر خوبه من اینا تا فهمیدم موهای سرم سفید شد. متفاوت هستن.&n ...

بنظرتون ممکنه دختری که خوشگله بیشتر مردایی رو جذب کنه که از این جهت مشکل دارن؟

2706