2733
2734

خدایا امسال جواب تلاشای منو بده خواهش میکنم😭😭

از هر کی توی حوزه امتحان بود سنم بیشتر بود خجالت میکشیم بگم ۲۳ ساله ام میگفتم متولد ۸۳ ام 😔

امتحان چطور بود ؟؟سخت بود ؟؟؟

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به نظرم از پارسال سخت تر بود  ولی  بد نبود یکی دوس سوالش واقعا رو مخ بود و اصن حس میکنم ت ...

آره دقیقا تو کتاب نبود😐فعل ها رو تو ترجمه تغییر داده بود مخصوصا اون هواپیما😐🤦🏻‍♀️از عمد اینجوری میکنن 20 شدن سخت باشه

آره دقیقا تو کتاب نبود😐فعل ها رو تو ترجمه تغییر داده بود مخصوصا اون هواپیما😐🤦🏻‍♀️از عمد اینجوری ...

خوب بود ک باید مفهومی میخوندیم 

آره دقیقا تو کتاب نبود😐فعل ها رو تو ترجمه تغییر داده بود مخصوصا اون هواپیما😐🤦🏻‍♀️از عمد اینجوری ...

اره یکم اسون تر میدادن هممون 20 میشدیما 😀

من چنینم تو برو مصلحت خویش اندیش!!!
اگ مصحح خوب باشه بالا ۱۹ اگ نه ک معلوم نیست امسال دوپینگ کردیا چه رمزی زدی با خدا 😂👌

اخه پاسخنامه رو چک کردم من خیلی مفهومی خوندم ابجی

اره یکم اسون تر میدادن هممون 20 میشدیما 😀

مثلا احضرا باید حواست بود بنویسی حاضر کردند ...مینویسی حاضر کرد نمره کم میکردن 

من ی علط داشتم 0/25 اونجا اشد نوشتم اسم تفضیل میشه ولی میگن می‌شده خبر 

2706