2733
2734

بعد حدود ۲ سال اومدم خونه بابام 

زن بابام خونه اعیانی درست کرده برا خودش 

اتاق منم برداشته برا پسر و عروس جونش که میان خونش برن بخوابن

نمیدونم چرا حالم گرفتس انقدر 

خونه ایی که من چند سال زندگی کردم توش حالا شده مال یه خانم دیگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از زاویه بهتر بهش نگاه کن و بگو اگر اون نبود الان زندگی تو اون خونه جریان نداشت 

در ضمن تو یکسال نیستی پس لزومی ندارد اتاق داشته باشی 

خدایا بخاطر همه نعمت های که بهمون دادی شکرت🌿❤️    خدایا خودت مراقب تو دلیم باشم صحیح و سالم بغلش کنم الهی دامن همه منتظران سبز بشه 🤲🏻

بابات وقتی مادرت بود براب خونه خرج می‌کرد؟

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
خب خونه اونه عزیزم بر اساس سلیقه خودش چیده، خوشحال باش برای پدرت

خوشحال که هستم ولی نمیدونم این حس حسادت چیه تو وجودم

شما چند سال تو یه خونه باشی بعد بخاطر یه زن دیگه بری بیرون  ناراحت نمیشی؟

بعد من تاپیکت خوندم باباتون برا شما خونه خریده بازم خداروشکر ...

زیاد نرو اونجا 

رفتی عم ب خودت سخت نگیر 

ولی خب حس و حال غریبیه

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 
میدونم سخته اما درکش کن اون خانومم داره عمر و جوونیش رو تو خونه ی پدرشما میذاره بالاخره زندگیش بعد ا ...

والا از زمانی که اومده خونه بابای من ۲۰ سال جوون تر شده 

کجا جوونیش رو گذاشته 

عزیززمم. درکت میکنم🥺خیلی سخته کسی رو جای مادرت ببینی .

اون خانم هم چقدر بد جنسه نباید به اتاقت دست میزد 

🎧━━━━━━●─────── ⇆ㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ↻️ پرواز کن تا آرزو زنجیر را باور نکن ⁦❤️⁩                        
2706