2752
2734
عنوان

راسته میگن ترشی بچه را زشت میکنه؟

609 بازدید | 54 پست

من گاهی ترشی می‌خوردم یعنی چقدر تاثیر داره؟

خدایمهربونم 💖 مواظب تو دلیم باش خدایا شکررررررت💋خدا جونم مصلحتت با خواسته من یکی باشه الهی آمین🙏❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه، من کلا ویارم ترشی لیته و تمرهندی و دوغ بوده

بچه م بهش میگن سفیدبرفی

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
اووو من انقدر ترشی و چیزای ترش خوردم تو بارداری که بچم الان باید میمون میشد اگه اینطور بود. قیافه بچ ...

مگه میشه؟ من و همسرم هردو سفیدیم بچه اولم گرمی زیاد خوردم بچم کمی سبزه است ولی شیرینه 

خدایمهربونم 💖 مواظب تو دلیم باش خدایا شکررررررت💋خدا جونم مصلحتت با خواسته من یکی باشه الهی آمین🙏❤️
😵‍💫😵‍💫والا مامان من سر من ترشی و لواشک و چیزای این شکلی خورد من ب این خوشگلی😂

عکس بفرست

من قوت غالبم تو هردوبارداری گوجه سبز و لواشک و رب انار بود اما ماشالله خودمم نمیگم بیشتر اطرافیان میگن ،دخورام به اندازه خودشون زیباهستن ،این نظر منه بقیه میگن نه خیلی خوشگلن 

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
نه، من کلا ویارم ترشی لیته و تمرهندی و دوغ بوده بچه م بهش میگن سفیدبرفی

سفیدی که از سردی غذاهاست زشتی را منظورمه خوشگله بچت؟

بله میشه. بچه که فقط شکل پدر مادر نمیشه. تا از جدتتون ژن میگیره. من شبیه دایی کوچیکم هستم 

همش که به ژن مربوط نیست بخشیش هم عوامل محیطی هست که تغذیه یکیشه

اسی منم خیلی میخورم لیمو ترش مخصوصا اصلا غذا نمیخام فقط ترشی میخام  

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
2706