2733
2734
عنوان

دخترای بیست تا بیستو شیش سال

205 بازدید | 21 پست

درامدتون چقدره و رشته تحصیلی تون چیه 

شیواتونم 🤗قشنگای من کیست تخمدان و تنبلی تخمدان دارم 😢💔🥺لطفاً اگه چیزی راجب درمانش میدونید بهم کمک کنید 🤕❤️ قرص های هورمونی اصلا دلم نمی‌خواد  مصرف کنم 👀🐣

درمورد امضات بگم چیزی ؟؟

لطفاً قبل از شرکت در تاپیک ها از  💥پریود💥 نبودن و عقده ای نبودن خود مطمئن شوید                                                     +حاضری بخاطر پول،پوله خیلی زیاد عشقتو ول کنی؟؟!               _نه، نه...  نه نه ، چرا چرا چرا ، پول خلی خلی زیاد باشه چرا...                                                         🛑تازه وارد نیستم 🛑    💥کاربری هفتم😂💥                                              هی تویی که داری این متن رو می‌خونی ، تو خود من هستی... شاید من در آینده ، و شاید هم من  در گذشته😉👌🏻 پس مواظب خودت باش🌹

رشتم پرستاری 

هنوز درآمد ندارم 

و مجدد می‌خوام کنکور بدم 

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

در آمد صفر 

رشتم علوم تربیتی 

سه ر بنه وه بان به رزی شانم تا به لکو ده رچو شه که تی گیانم سه ره بنه وه بان سینه چو سه نگم ، به لکو بزانی ارات دل ته نگم        ۱۴۰۱/۶/۲۲   این و نوشتم تا همیشه یادم باشه🙃
رشتم پرستاری  هنوز درآمد ندارم  و مجدد می‌خوام کنکور بدم

واااای خوشبحالت 

داری آرزوی من بدبخت رو‌زندکی می‌کنی 

چرا کنکور محدد پرستاری عالیه بخدا 

شیواتونم 🤗قشنگای من کیست تخمدان و تنبلی تخمدان دارم 😢💔🥺لطفاً اگه چیزی راجب درمانش میدونید بهم کمک کنید 🤕❤️ قرص های هورمونی اصلا دلم نمی‌خواد  مصرف کنم 👀🐣
پزشک ۲.۵ 

خوشبحالت 🥲🥲

حدود ۱۱ ۱۲ تومن  حسابدار

حسابدار کجا عزیزم 

چرا آزمون استخدامی ندادی بزی کارمند اداره بشی ؟

واااای خوشبحالت  داری آرزوی من بدبخت رو‌زندکی می‌کنی  چرا کنکور محدد پرستاری عالیه بخدا& ...

عزیزم 🥰🥰خیلی علاقه داری چرا دوباره کنکور نمیدی؟

رشته بدی نیست ولی خب ی سری سختی ها داره که مناسب تیپ شخصیتی من نیس 

از این نظر که مهاجرت استخدامش خوبه عالیه

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند

عزیزدلم من اینارو از عطاری خریدم با امروز سه روزه دارم استفاده میکنم 

اون پایینی که سرکه انگبین هست هرروز ناشتا تو آب گرم پنج قاشق غذاخوری میریزم میخورم این شاسه گیاهی هم هر هشت ساعت یکبار توی آبجوش میزارم دم بکشه مثل چایی میخورم 

دردم کمتر شده حالمم بهتر شده منم اصلا ب داروهای شیمیایی علاقه ای ندارم

لطفاً قبل از شرکت در تاپیک ها از  💥پریود💥 نبودن و عقده ای نبودن خود مطمئن شوید                                                     +حاضری بخاطر پول،پوله خیلی زیاد عشقتو ول کنی؟؟!               _نه، نه...  نه نه ، چرا چرا چرا ، پول خلی خلی زیاد باشه چرا...                                                         🛑تازه وارد نیستم 🛑    💥کاربری هفتم😂💥                                              هی تویی که داری این متن رو می‌خونی ، تو خود من هستی... شاید من در آینده ، و شاید هم من  در گذشته😉👌🏻 پس مواظب خودت باش🌹
عزیزم 🥰🥰خیلی علاقه داری چرا دوباره کنکور نمیدی؟ رشته بدی نیست ولی خب ی سری سختی ها داره که مناسب ...

من واقعا توان دوباره کنکور دادن رو ندارم کنکور منو بدتر افسرده می‌کنه 

فقط دلم میخواد برم سرکار 

یه کار اداری  

۲۱سالمه

من واقعا توان دوباره کنکور دادن رو ندارم کنکور منو بدتر افسرده می‌کنه  فقط دلم میخواد برم سرکا ...

هم سنیم 

میدونم کنکور شرایط واقعا بدی داره خصوصا روحی

شغل بهتر میخوای کارمند بانک هم گزینه خوبیه

عزیزدلم من اینارو از عطاری خریدم با امروز سه روزه دارم استفاده میکنم  اون پایینی که سرکه انگبی ...

عزیزم شما سونو دادین ؟ کیستتون کوچیک بود ؟ 

من هر چی میخورم فایده ای ندارع 

چند دوره باید مصرف بشه اینا ؟

2706