2733
2734

بچها من پدرم فوت کرد هرچی از قبل بنام هرکدوممون سند زده بود گرفتیم و فقط خونه ش موند که وصیت نکرده بود ..من شکایت کردم که خونه رو بفروشن سهمم بدن داداش بزرگم‌ نمیخاد خونه بفروشه و میگع سهم تو از خونه میدم و من خاستم شکایت کنم خونه رو بفروشن وکیل میگه نمیشه و توی دادگاه رد میشع 

سوال درباره کوهنوردی و صعود ب قله دماوند داشتید خوشحال میشم راهنمایتون کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اولا خب داداشت مگه نمیگه سهمت رو میدم !؟؟

خب سهمت از خونه رو بگیر دیگه با فروشش چیکار داری ؟؟

دوما دلیل اون وکیل چی بوده ؟؟؟

خب وقتی پدر فوت می‌کنه باید اموالش فروخته بشه و سهم هر بچه داده بشه دیگه 

اولا خب داداشت مگه نمیگه سهمت رو میدم !؟؟ خب سهمت از خونه رو بگیر دیگه با فروشش چیکار داری ؟؟ د ...

تو فروش اموال ورثه ايي 

عموما اگه از ورثه خواهان باشن اول به اون ميرسه تا غريبه 

از اين لحاظ گفتن 

خوب سهمتو بردار فروش چرا اخه؟؟؟

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻

عزیزم همه وارث ها باید باهم سهمشون رو بخوان 

شکایت کنی میفته دست دولت و ی عالمه دردسر داره بعد ی مقدارشم دولت برمیدارند 

داداشت که داره سهمتو میده داره ازت میخره دیگه ازش سهمتو بگیر بدون دردسر 

بعد کاری نداره برای داداشت که دادگاه هم میگه خودم میخرم سهم تقسیم میشه 

جنگل سوخته را وعده باران ندهید....                                            🤦با وعده های دروغین فریبمان ندهید و امیدوارمان نکنید 🤦خسته ایم خسته 🥱😤
تجربه ندارم اما اگر میگه سهمت رو میده چه اصراری به فروش هست

میخام خونه از زیرپای زنداداشام دربیاد یکسره اونجا هسنن خونه رو کردن کاروانسرا ..برام خیلی سنگیننه خودمو راه نمیدن خونه ی بابای خودمو گرفتن 

چندتابچه‌این؟ اگه تعدادتون زیاده ونظر علیه تو زیادتر پس رای به بقیه داده میشه و پول به روز به تو پرداخت میشه.. 

چه خوب که داداشت میخواد نگه داره،، من هرجی گفتم سهمتونو میدم حرف گوش نکردن و خراب کردن خونه پدریمو که آخرین یادگاری ازش بود💔💔💔

💕🤍ممنونم‌اجازه‌دادی‌که باتو زندگی‌کنم💜☺️
چندتابچه‌این؟ اگه تعدادتون زیاده ونظر علیه تو زیادتر پس رای به بقیه داده میشه و پول به روز به تو پرد ...

ایکاش خونه بابای منم خراب بشه با ادمای توش

2706