2733
2734

دو تیکه طلای یادگاری داشتم با باقی طلاها میزاشتم تو کشوی پاتختیم کلا طلا زیاذ ندارم هفته پیش داشتم کشورو مرتب میکردم سرجاش بود چن روز پیش رفتم گردنبنده رو بندازم برم مهمونی دیدم نه اون هست نه دستبنده …هیشکی به جز خودمو شوهرم نمیدونه که طلاهازو کجا میزاریم تو ساختمونیم که زندگی میکنیم همه فامیلن شوهرم میکه وقتی اومدیم تو این خونه کلید درو عوض نکرده و ماهم اکثرا خونه نیستیم هرچی گشتم پیدا نکردم نمیدونم رفتع تو جاروبرقی منم کیسشو تازه عوض کردم یا اومدن بردنش …کله خونه رو زیرو رو کردیم پیدا نکردیم 😭 یعنی ممکنه کسی اومده باشه خونه یک راست رفته باشه سر اونا ورداشته باشه رفته باشه بقیه طلاهارو نبرده باشع؟ خیلی ناراحتم دارم دیوونه میشم به همه بی اعتماد شدم

دیگه ماام میدونیم کجا گذاشتی

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیدکنم سطح اعتقاداتت چقده اما برا مادر امام رصا یه فاتحه بخون و بگرد پیدا میشه قطعا اگر داخل خونه باشه

ببخشید اگه غلط املایی دارم تند مینویسم و حقیقتا حسش نیست برگردم درستش کنم__ اهدافم برای زندگیم : گرفتن گواهینامه پایه یک ، مسافرت تنهایی بدون هیچ کسی  دبیر یا مهندس شدن ، تاسیس کارگاه خیاطیم و تاسیس ارایشگاهم __ میدونم خدا هوامو داره و ی روزی به تمام ارزو ها و هدف هام میرسم _ متولد اردیبهشت🐄 ؛ طفل شیر خوار طبیعت 🦥 سال خروس 🐓 ، خروس مزرعه ام و با همه میسازم ؛ از سوسک نمیترسم ولی مث سگ از مارمولک میترسم 😂😂

سنگین بود؟؟؟

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

من حلقمو دو ماهه گم كردم يادمه اخرين بار كجا گزاشتمش ولي نيست ك نيست 😢

يدونه صلوات براي سلامتي پدر و مادر و برادرودخترم بفرستيد،يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم

شاید پشت همون کشو افتاده کشو رو دربیار 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2706