2752
2734

من چند وقت پیش شوهرم بدون اینکه اصلا منو دخالت تو کاراش بده ماشین جدید ثبت‌نام کرده بعد چند وقت بهم گفت راستی ماشین تبتنام کردم اینو میفروشم 

خیلی بهم خورد چرا باهام مشورت نکرد 

درسته کاری ب ماشین و اینجور چیزا ندارم ولی باید بهم میگفت ثبت‌نام کردم 

منم رفته بودم تهران خونه مامانش اونجا با خواهر شوهرم و مادر شوهرم رفتم برای نی نیم کلی سیسمونی گرفتم و بهش نگفتم وقتی فهمید بهش بر خورد و گفت دوست داشتم باهم بریم بچه اولمون بود منم باباشم دوست داشتم باشم 

منم گفتم تو چرا اون موقع چیزی ب من نگفتی 

بنظرتون کار من اشتباه بوده؟ 

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همه کار کردم  سوهرم ۲۰روز ماموریت بود  منم مجردی رفتم کیش مشهد رشت

باورم نمیشه 😑

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 
رشت که بودم دونفر بهم میخواستن تجاوز کنن

وایییییی چ جرعتی تو داری 

خدا لعنتشون کنه 

2706