2752
2734

من بچه باهوشی بودم هر کار میکردم موفق میشدم تا اینکه افسرده شدم نشستم گوشه خونه هیچکارو درست نمیتونم انجام بدم تمرکز ندارم

ی کار ساده ازم میخوان گیج میشم

نمیدونم تاثیر اون میتونه باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله عزیزم شما تمرکزت میاد پایین و بخاطر فشار های روحی روانی نمیتونی درست تمرکز کنی و سریغ تغییر مود میدی یه لحظه شادی یه لحظه غمگینی یه لحظه خشمگین یه لحظه بیخیال برای همین نمیتونی قشنگ تمرکز کنی 

زخم‌هایم را دوست دارم؛آن‌ها شاهدان اصلی‌ام هستندکه چطور شجاعانه زندگی کردم❤️‍🩹سوال راجع به لیزر یا پوست داشتین در خدمتتون هستم💖

بله 

افسردگی تمرکز و تصمیم گیری افراد رو ضعیف می‌کنه 

یک ساعت بعد از صبحانه یک قاشق غذاخوری از شربت جین سین  مصرف کنید 

باعث افزایش انرژی جسمی و بالا بردن تمرکز میشه 

و کمک به درمان افسردگی میکنه

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 

خنگ که نه

ولی چون تمرکز کم میشه و ادم رمق هیچ چیزی رو نداره وحوصله یادگیری نداره اینجوری میشه

خب خیلی فرق داره کسی که با انگیزه میخونه تا کسی که بدون انگیزه ست

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست