2752
2734
عنوان

بنظرتون دختر عموم داشته پز میداده؟

217 بازدید | 15 پست

من و دخترعموم از بچگی باهم دوست بودیم ولی این دوستی خیلی سمی بودش چون دختر عموم همش حسادت میکرد و از حسادت تیکه میپروند بهم و خیلی کارای دیگ....حالا من نامزدم ولی دخترعموم دوساله که عروسی کرده و یه بچه دو ماهه داره. دیروز پیش من از زبون بچش میگفت خاله من وقتی ۲۵ سالم شد زن میگیرم عروسی میگیرم مامانم یه مادرشوهر جوون میشه عروسی منو میبینه ولی شما پیر میشین میمیرین مامانم عروسی بچه های شمارو هم میبینه

بنظرتون این پز دادن نبود؟ بنظر من خواسته بگه من زودتر بچه دار شدم و فاصله سنیم با بچم کمتر از فاصله سنی تو و بچت میشه

همشم ازم میپرسید کی بچه میاری گفتم ۵/۶ سال دیگ گفت پنج شش سال بعد عروسی گفتم اره، پرسید نامزدت بچه دوس داره؟ منم الکی گفتم نه اصلا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ولش کن عقده ای هست نمیدونه چطور عقده هاشو خالی کنه

دقیقا همه همینو میگن من نمیخوام از خودم تعریف کنم ولی اینو میگم ک شما متوجه شرایط بشین، من از دختر عموم سرترم ولی هیچ وقت حتی یک کلمه راجب موقعیت هایی ک ازش بالاترم پیشش حرفی نمیزنم و مثل خودش فخر نمیفروشم ، یه سریا میگن بخاطر همین عقده داره و این جوری رفتار میکنه

افرین خوب جواب دادی ! بگو ما اول میخوایم حسابی دونفری خوش بگذرونیم و همو بشناسیم بعد اگه خدا بخواد ب ...

والا ادم از آیندش خبر نداره ک شاید زبونم لال خدا نخواست به ما بچه بده سر همین گفتم ما بچه دوس نداریم

2706