2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حتما بچه ننه و وابسته بوده . برادر من رفت خاستگاری زنش شرط گذاشت نزدیک مامانم باید باشیم . خونه اونا هم خیلی دور از خونه ما بود اونا حاشیه تهران بودن . ولی برادرم قبول کرد گفت من که صبح تا شب سرکارم اون دلش میگیره بره خونه مادرش . الانم همون جا خونه خریدن زندگی خوبی دارن ما خیلی کم برادرمون میبینیم شاید چند ماه ی بار فقط مناسبت ها بیاد . شاید هدفش این بود که برادرم از خانوادش دور کنه . الان فکر کردی چی شد ما به دوری شون عادت کردیم انگار نه انگار عروسی داریم چون ترجیح عروس همین بوده . اینم بگم احترام دوطرفه داریم ولی بی نهایت رسمی . بچه هاشم اصلا وابستگی نداریم چون زیاد نمیان نه بجه هاشون وابسته ما هستن نه ما . اینم در نظر بگیر دوری کنی حذف میشی .‌

خوب شما گفتی ایشون هم مخالف بوده نیومده عقل سلیم هم همینو میگه

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲    .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم😘   دوستان گرامی همه باهم هوای  آب رو داشته باشیم 
حتما بچه ننه و وابسته بوده . برادر من رفت خاستگاری زنش شرط گذاشت نزدیک مامانم باید باشیم . خونه اونا ...

نه من نمیخوام دوری کنم......فقط میخوام احتراما حفظ شه

نه من نمیخوام دوری کنم......فقط میخوام احتراما حفظ شه

قرار بود بری پیش اونا ؟ منظورم اینه ساختمان پدرش یا نزدیک خونه پدرش میخاست خونه بگیره ؟

گارنت اسم یه سنگه که به دونه های انار هم میشناسن🙂 کاربری دوم و جدیدم ....

وای خداروشکر کن دخترررر

میگن دعوای اول به از صلح آخر 

با همین کنسل کردن هزارتا چیز میشه فهمید ازشون

از تحلیل رفتن روانت و هزارتا مسئله بیخودی جلوگیری کردی آفرین بهت 🤗

امیدوارم با آدم مناسبی تشکیل خونواده بدی

2706