2733
2734

سه چارم ضلع شمالی و یک سوم طول مساحت پارچه.شیب پارچه رو چار لا بکن . یک سانت برو جلو حالا دو سانت بیا عقب. گفتم اخه چرا برم جلو ک دوباره بیام عقب. ایقد پیچیدش کرد داشته های خودمم بر فنا رفت گیج شدم گفتم من کلاس نرم بهتره بزارمش کنار ب من نیومد. با اختلاف و با افتخار بی هنر ترینم🤥

من دختر ایرانم. مغز تاریخم استوارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باید بهش می گفتید بهتون توضیح بده کار مربی همینه عزیز بهتره مدرس بهتری رو انتخاب کنید 

انسانیت داشته باشیم به معنای واقعی در غیر این صورت فقط یک مخلوق هستیم مثل همه مخلوقات جهان 
من رشته امه😂😉😉 اولش انقد گیج بودم الان اوکی شدم😂😂😂

عزیز  مانتوی گشا د ی دارم چطوری میتونم بدون شکافتن تنگش کنم 

یعنی جه راههایی داره 

مثلا وسط کمرش کش بزارم یا دیگه چی ؟

من توی هر کار و مهارتی که مرتبط با استعداد هام بود ورود کردم عالی بودم و صد 

ولی خیاطی و ساز دو تا مهارتی هستن که هیچ استعدادی توشون ندارم ، یه هنگ درام دارم افتاد یه گوشه و کلاس خیاطی هم رفتم همینطور ولی به هیچ وجه خودم بی هنر و بی استعداد نمیدونم 

من می‌دونم باید کارهای کامپیوتری و سیستم های نظم دار انجام بدم برنامه نویسی سئو و.... 

ذهن من عاشق چیدن و نظم دادن و  منطق ها و اعداده  و همینطور کارهایی که به درون پویی ربط داره توش عالی ام و این هوشم از هوش منطقیم هم بسیار بیشتره 

من هوش ریاضی و هوش منطقی و هوش درون فردیم هر سه تا بالای ۸۵ درصد هستن ، چرا باید وقتی هوش موسیقیاییم ۳۰ درصده هنگ درام داشته باشم ؟ این اشتباهه دیگه این یعنی موقع تصمیم گیری شناخت درستی از خودمون نداریم میبینیم خوشمون میاد فکر میکنیم باید بریم توش 

مسلما نباید توی چیزی که هوش برتر مون نیست از خودمون انتظار اضافه تر داشته باشیم اینطوری عزت نفس مون هم خدشه دار میشه 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
2706