2733
2734

فالوراش و فالوینکاشو نصف شد، تمام پستاشو پاک کرد، روز یک خط از بیوشو پاک کرد و عکس پروفایل شو عوض کرد و شمارشو از رو اکانتش حذف کرد و در آخر ای دیشو عوض کرد  و در آخر در خواستمو بعد از بیست روز رد کرد در ضمن در خواستمو همون روز اول دیده.

به نظرتون این می خواد فکرمو به خودش مشغول کنه و بی افتم دنبالش

یا می خواد بگه منم بهت علاقه دارم ولی فالووم نکن تا فالوراش ببیننت

یا اینکه کسی هکش کرده پیچش کلا عوض شده

یا اینکه فکر می کنه کسی می خواد عکس کنه.

یا می خواد در گذشته به کس دیگه ابراز علاقه کردم کم محلی کنه و کینه داره، در صورتی خوشم از این می آمد اون یکی می پلکید دور دست و پام دلم براش سوخته بود

یا می خواد بگه برام مهم نیستی ولی در اصل براش مهم باشم بخواد حسودیم بده.

پستاشو از چهل شد صفر

فالوراشو از صد کرد ۵۰

من می خوان تکلیف خودمو بدونم برم سمت دختر دیگه و خودمو کوچیکه نکنم

در ضمن اون ۳۱ سالشه و من ۳۳ سالمه چند ساله ندیدمش و می دونم در قدیم علاقه زیاد داشته بهم که توهمم نزدم.

یا می خواد بگه چند ساله خبری ازم نگرفتی اذیتت کنم.

به بهانه ایم دایرکت دادم هنوز جواب نداده همون توی در خواست دایرکاتش مانده شایدم ندیده

یا می خواد ناز کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این همه تجزیه تحلیل؟؟؟؟ واقعا؟

شما از دختر بدتری ك تو این مورد🤣

بنظرم هچکدام شاید علاقه ای نداره پیجش هرکس داشته باشه یا دنبال تغییر بوده برای پیجش و شخصی تر کردنه پیجش؛؛؛!

🌙
2706