2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم تا وقتی به جای حل مشکل از طریق مشاور و منطق دنبال موکل و طلسمی اوضاعت هر روز بدتر و بدتر میشه ...

دنبال مشکلمم دارم ذوخودم کارمیکنم ولی شوهرم تغییری نمینکنه

شوهرم سرده یهو سردشد بعد یه دعوا

ایم کاری که میگم رو انجام بده 

اگه وسط هاش شوهرت بد تر کرد یعنی طلسم و جن اومده سراغشون میخوان شما دیگه انجام ندین تا آخر انجام بدی هر چی باشه از بین میره 

یخ کاسه ی آب بیارم و بشین روش ۴۰ مرتبه آیت الکرسی رو بخون بعد خودت ازش بخور یه جوری بده شوهرت ازش بخوره دور تا دور خونه زیر فرش از اون آب بپاش جز حمام و دستشویی فقط درشون برین نه داخل 

این کارو انجام بده حتما تا ۴ روز 

خدایا، خودمو به تو سپردم....   🌱به کوری دو چشم دشمنانش فقط حیدر امیرالمؤمنین است❤️🌱
حالا واقعا داری؟

نه ولی انسانی که موکل جن داره که مفت و مجانی نمیگه، اونم خودش داره با جن معامله میکنه زندگیشو گذاشته تو این راه همینجوری نمیاد رایگان بگه

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
2706