2752
2734
عنوان

بخاطر ترس میام نی نی سایت

113 بازدید | 6 پست

خیلی وقت بود که نی نی سایت نمیومدم

داشتم یه کاری رو راه مینداختم که همه ی مراحلشو پیش بردم فقط و فقط مونده مرحله اخرش و اسونتریش البته

نمیدونم بخاطر ترسه یا نداشتن اعتماد به نفسه یا چی

ولی چند روزه که همش امروز فردا میکنم و میام نی نی سایت یا کارای مسخره ی دیگه انجام میدم که نرم کار خودمو انجام بدم😞😐

راه حلی دارید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همین الا خاموش کن برو سراغ کارت

الله💜یجایِ‌متن‌دیدم‌كِ‌خیلی‌قشنگ‌بودنوشته‌بود:بعضی‌هامعتقدن‌وقتی‌دوگوش‌انسان‌ روکنارهم قرار‹ بدیم‌شکل‌قلب‌ایجادمیشه ›وکلمه‌قلب‌به‌انگلیسی‌میشه: ‹ Heart ›كِ‌‌در وسطش‌کلمه‌گوش‹ Ear › وجودداره :) . .و میگن :♡برای‌تصاحب‌قلب‌کسی‌ابتدابایدیاد‌بگیریدبهش‌گوش‌بدید . .💙′🔓′! ›♥️برچهره ی دلربای مهدی صلوات♥️یدونه صلوات مهمونم میکنی مهربونم💗«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»خُدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱🕊

ارزش کارتو به خودت یاداوری کن 

بگو وقتی هدف دارم باید بجنگم واسش عقب نیوفتم از بقبه 

من تازگی یه هدفمو به دس اوردم الان دارم فک میکنم امتحاناتمو دادم برم سراغ چی حس میکنم هدفام تموم شده عمل زیبایی میخواستم کنم کردم گواهینامه گوشی رشته مورد علاقم  کلاس خصوصیایی که دوس داشتم برم اما احساس میکنم بازم کمه مونده باید تلاش کنم فقط احساس میکنم هدفام ته کشیدن هدفی ندارم من هدف داشته باشم صدمو میزارم و میرسم یاد نمیاد چیزی هدفم بوده و درستم بوده نشده باشه 

جز یه مورد که اونم خودم از اول میدونستم غلطه 

توصیه من به تو ببین ارزششو داره همه خستگیایی که توی این مدت داشتی به خاطر یه تنبلی الکی به باد بدی بجنب دختر برو سراغش و تمومش کن مطمنن موفق میشی😊❤❤

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂
احسنت بهت که انقدر پشتکار داری🥰 و ممنون بخاطر انگیزه ای که دادی🥺💚

شاید پشتکارم واس خاطر اینکه به خودم گفتم من توی زندگی هیچکس هیچکس هیچکس رو ندارم جز خدا خانواده اطرافیان دارم ولی نداشتنشون هم فرقی نمیکنه ناشکر نیستم که هستن خداروشکر ولی در ناامید کردنم پشت بستن تا امیدوار کردنم منم پشت کردم به همه چی دستمو گداشتم رو زانوهای خودم باور شاید نکنی زمان کرونا هم کار ۱۲ ساعته میرفتم هم دانشگاه هم کمک کردم واسه مراسم داداشم ولی هیچکی قدر ندونست کارایی کردم که همسنام حتی عارشون میمومد اسمشو بیارن ولی شکر من ناشکر نیستم 

ایشابلع موفق بشی گلم و تایپیک خوشحالیتو بزنی قشنگم😊❤ 

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂