2752
2734

شوهر من بی احساس ترین و یخ ترین مرد روی زمینه .همه چی ب کتفشه . من اصلا دوس ندارم انقدر بی توجه باشه. دلم میخواد ب لباسام نظر بده. مثلا بگه فلان لباستو بپوش. اینو نپوش بگه دوس دارم مثلا رنگ روشن بپوشی . یا بگه دوس دارم لاک بزنی. یا حتی خودش برام لاک بزنه دست و پامو. ولی اصلا اینجوری نیس. یه عمر ریختم تو دلم. لباس میخوام بپوشم یا هر کاری کنم همیشه میگفتم دوس داری چ مدلی بپوشم چه رنگی بخرم اصلا نظر نمیده میگه نمیدونم هر کاری دوس داری بکن. میگم میخوام موهامو رنگ بزارم. اخه تا حالا رنگ نزاشتم . ازش نظر خواستم میگه بره من فرقی نداره .

حتی شده موهامو کوتاه کردم اصلا متوجه نشده.  شوهر شمام اینجورین ‌؟

من که ازش دیگه خوشم نمیاد و دیگه اصلا دوسش ندارم .ولی حرفام تو دلم مونده بود 🙁

اره

مثلا تو روستاشون که میخایم بریم باید هی برم لباس بپوشم بیام ایشون نظر بده

یا باهم ک میخایم بریم حتی تو آرایش کردنم هم نظر میده

نه والا بخدا تو راحتی که نظر نمی‌ده 

لطفاً قبل از شرکت در تاپیک ها از  💥پریود💥 نبودن و عقده ای نبودن خود مطمئن شوید                                                     +حاضری بخاطر پول،پوله خیلی زیاد عشقتو ول کنی؟؟!               _نه، نه...  نه نه ، چرا چرا چرا ، پول خلی خلی زیاد باشه چرا...                                                         🛑تازه وارد نیستم 🛑    💥کاربری هفتم😂💥                                              هی تویی که داری این متن رو می‌خونی ، تو خود من هستی... شاید من در آینده ، و شاید هم من  در گذشته😉👌🏻 پس مواظب خودت باش🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه بار یه لباس مشکی کوتاه و چسبون خریدم پوشیدمش . بعد ارایش کردم .موهامو اتو کردم. کلی تعییر کردم. همیشه تو خونه جور دیگه بودم ‌اون روز تغییر دادم .بعد اون خواب بود.بیدار ک شد منو دید اصلا هیچی نگفت .هیچییییی‌ . یه لحظه چشماشو درشت کرد گفت نشناختم . بعد دوباره گرفت خوابید بدون هیچ حرفه دیگه ای 😳

واقعا درکش نمیکنم .یعنی همه همینن؟

اون ها که تعریف کردی بیشتر ویژگی یک زنه مثل لاک زدن و رنگ شناس بودن.  در کمتر مردی پیدا میکنی ...

مثلا بگه ب ناخنات لاک بزن. اخه براش مهم نیس من ب خودم برسم یا ن . اصلا براش مهمه نیس. اصلا توجه نمیکنه 

ولی من دوس دارم یکی باشه نظر بده 

نه بابا

من از خدام بود بگه هرچی دوسداری بپوش

ی مانتو نارنجی کوتاه دارم اصلا خوشم نمیاد ازش ولی بیشتر وقتا میاد تو لباسام میگرده میگه میخایم بریم بیرون اینو بپوش 😑😑😑

بدیش اینه آرایشگر هم هست تو آرایش کردنم هم نظر میده

یکدفعه می‌بینی نیم ساعت داره جلو موهای منو درست می‌کنه جیگرم خونه بخدا 

لطفاً قبل از شرکت در تاپیک ها از  💥پریود💥 نبودن و عقده ای نبودن خود مطمئن شوید                                                     +حاضری بخاطر پول،پوله خیلی زیاد عشقتو ول کنی؟؟!               _نه، نه...  نه نه ، چرا چرا چرا ، پول خلی خلی زیاد باشه چرا...                                                         🛑تازه وارد نیستم 🛑    💥کاربری هفتم😂💥                                              هی تویی که داری این متن رو می‌خونی ، تو خود من هستی... شاید من در آینده ، و شاید هم من  در گذشته😉👌🏻 پس مواظب خودت باش🌹

نه اینجوری ولی نه در حدی که بیاد دست و پامو لاک بزنه کلا از لاک خوشش نمیاد ولی خب تو لباس پوشیدنم اگر سلیقش نباشه میگه نپوش فلان جاش تنگه. یا کوتاهه یا جلوش بازه اگه هم لباسم خوب باشه تا خودم نظر نپرسم نمیگه خوبه قشنگه 

زندگی هرکسی یه جوره دیگه ما دقیقا برعکس این هستیم حتی سانت موهامم کوتاه بشه میفهمه نظر میده حالا بد یا خوب

برای اینکه خدا صلاح بدونه و خواهرم حاجت روا بشه یه صلوات میفرستی؟؟؟خداهر چی میخوای بهت بده
2706