2733
2734
عنوان

خانومی ها گوشیم

76 بازدید | 14 پست

رفته بودم ورزش که یک خانوم بی شخصیت وبی ادب وقتی من گوشی رو برداشتم اسنپ بگیرم کوبید بهم وزیر پام سر بود لیز خوردم از ترسم گوشی رو ول کردم افتاد رو زمین گلس که خرد شد بعد هم صفحه کلش سبز و یک گوشه اش سفید مشکی شد بنظرتون چند میل هزینشه ‌a32 4g

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیدونم سوخته یا نه من که سر در نمیارم

الان گوشی ک دستته a34هست یا با یه گوشی دیگه اومدی؟؟؟

از من تاچ و ال سی دیش سوخت ۴/۵ هزینه اش شد دوسال پیش برد گوشیم هم نابود شد چون با ضربه خورده بود توی دیوار 

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !
الان گوشی ک دستته a34هست یا با یه گوشی دیگه اومدی؟؟؟ از من تاچ و ال سی دیش سوخت ۴/۵ هزینه اش شد دوس ...

نه عزیزم با اون یکی گوشی دختر داییم واسه من از ارتفاع پرت شد رو کاشی 

2706