2733
2734

مهریه دیگه زندانی نداره

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل          خدایا ما مسجد نرفتیم.ولی دل کسیو نشکوندیم.ما روزه نگرفتیم.ولی حق کسیو نخوردیم.ما حج نرفتیم.ولی ابرو کسیو نبردیم ما وارث ایمانی.آنرا به منبر نفروختیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من داییم وکیل کلی موکل داره ک اسیر مهریه س تو زندان   هنوز کلی اقایون بخاطر مهریه زندان هستن ...

نمیندارن ببرون  با توجه درامد قسط میدن

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل          خدایا ما مسجد نرفتیم.ولی دل کسیو نشکوندیم.ما روزه نگرفتیم.ولی حق کسیو نخوردیم.ما حج نرفتیم.ولی ابرو کسیو نبردیم ما وارث ایمانی.آنرا به منبر نفروختیم
اگ قسط پرداخت نشه حکم جلب میتونی بگیری 

دردسر دادگاه‌پاسگاه رفتن‌بیشتر  طرف بگیرن میبینن نداره بده  ولش مبکنن

این طرفی که من میگم ماهی ۱۵تومن درامدشه چیبگم والا 

شغل ازاد اثبات با دولتی فرق داره

دوستان 

الان یه نفر یک ملک و یک زمین داره خب؟!  ملکش مشاع با یک نفر دیگه زمین کلا خودش مالکه

الان میخواد مهریه بده خب دولت از فروش اموالش  مهریه رو میده؟!  ( حدودا ۲۰۰میلیون میشه  به قیمت الان  سال ۸۰   دومیلیون و پونصد بوده)  

طرف درخواست اعسار زده   الان چجوری میشه؟!  زندان میره یانه؟!    الکی گفته درامد ندارم نمیتونم مهریه رو بدم

زندانی داره‌. به همین خاطر پسرها نباید هول باشند و زیر بار مهریه برن. اصلا مهریه قبول نکنید حتی یک س ...

😑الان تو میری خونه کسی؟بعد بگه برو خونه بابات