2752
2734
عنوان

لباس عروسم و از خونه برنداشتم

557 بازدید | 17 پست

طلاق گرفتیم 

گرون گرفته بود خیلی خوشگل بود سلیقه خودش و بابام بود 

برمیداشتم کار بدی بود؟ یا برنداشتم کار بدیه؟

بگیرم ازش؟

لطفا گذشته ی آدما رو تو سرشون نزنید ادم میتونه با وجود دارا بودن پدرش به نقطه ی نفرت از پدرش برسه بخاطر طرز فکر و محدودیتاش دست به ماهی فروشی بزنه تا رو پای خودش باشه ولی بارها شکست بخوره و تهش تسلیم بشه قضاوت کار خداس☝️ ادما رو با گذشتشون نرنجونید و فکر نکنید با این کارتون برنده شدید

ول کن اگه خودت پولشو نداری ول کن

فقط 35 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جگرگوشه مو ۱۵هفتگی از دست دادم ولی معتقدم باوردارم خدایی که توی قرآن خودش گفته من قادرم مرده هارو زنده کنم پس قطعا میتونه پسرمنم بهم برگردونه🙂یه روزی چرخ این دنیا برای ماهم میچرخه کلیک میکنه روی ما ومیگه اینبارنوبت خوشبختی شماهاست!😊بارالها!غلام درخونه تم چرااینهمه منو عذاب میدی؟یه بارمنومیکشتی بهتربود!خدایا منوببخش! غلط کردم فقط منو ببخش وپسرم رو بهم برگردون!😭تیکربارداریم نیست برای اینه که اِنءشااَلله خُردادماهِ اِمسال حامِله باشَم وبِمونه بَرام ودیگه هیچ مشکلی ازهیچ جهتی پیش نیاد برای خانواده مون !❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خریدی؟؟؟؟

ما اجاره میکنیم چون یک شب میپوشیم و ب کارمون نمیاد

ب نظرم نمیخواد بیاری تازه میگه میخوادبا خاطراتم زندگی کنه

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !
برندار ، تموم شده بهتره خاطره هاش نمونه

ولی جاریم بهم میگه دیده اون تو اتاقش هر روز لباسه رو نگاه میکنه دیده لباسه رو بغل کرده گریه میکنه

لطفا گذشته ی آدما رو تو سرشون نزنید ادم میتونه با وجود دارا بودن پدرش به نقطه ی نفرت از پدرش برسه بخاطر طرز فکر و محدودیتاش دست به ماهی فروشی بزنه تا رو پای خودش باشه ولی بارها شکست بخوره و تهش تسلیم بشه قضاوت کار خداس☝️ ادما رو با گذشتشون نرنجونید و فکر نکنید با این کارتون برنده شدید

میخوایش چیکار؟

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
اگ عکس لباسمو داری میشه بزاری ببینیم حالا چرا طلاق گررفتی؟

عکسا تو همون خونس خواهرم چندتا داره 

دوستش نداشتم طلاق گرفتن 

خریدی؟؟؟؟ ما اجاره میکنیم چون یک شب میپوشیم و ب کارمون نمیاد ب نظرم نمیخواد بیاری تازه میگه میخواد ...

خودش خرید پدر مادرش گفتن یادگار میمونه ولی من تو اون لباس و تو شب عروسی حالم خیلی بد بود 

جاریم میگه کاش برمیداشتی

2706