2752
2734

دومی از نظر من . من چون یه کرمی تو وجودمه دوست دارم جای مبلمان خونه رو هر چند ماه یکبار عوض کنم ترجیحم مدلیه که بشه چیدمانش رو عوض کرد تو این مدلها دوم یمیشه جدا از هم چیدشون . و البته اولیه هم بنظرم قشنگ بود ولی تو تغییر دکوراسیون دستم بسته میشه .

دومی از نظر من . من چون یه کرمی تو وجودمه دوست دارم جای مبلمان خونه رو هر چند ماه یکبار عوض کنم ترجی ...

منم دکوراسیونم رو سریع به سریع عوض میکردم ولی خب فکر نکنم از این به بعد به راحتی قبل بتونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کل خونه ۱۵۰ منظورتون بود یا فقط پذیرایی؟ چون ۱۵۰ پذیرایی خیلی زیاده تو ۸۰ یا ۹۰ مترم نهایتش ۱۰۰هم خ ...

نه تو ۸۰ ، ۹۰ متری مگه چقدر پذیرایی داره. این مبل ها خیلی فضا میخواد که خالی باشه شیک دیده بشه . 

بخواد بچپونی تو هم قشنگ نمیشه چون بزرگن 

نه تو ۸۰ ، ۹۰ متری مگه چقدر پذیرایی داره. این مبل ها خیلی فضا میخواد که خالی باشه شیک دیده بشه .&nbs ...

عزیزم فقط پذیرایی ۸۰ .۹۰ گفتما نه کل خونه 

فک کردم شما هم فقط پذیرایی ۱۵۰ میگین گفتم زیاده اگ کل خونه ۱۵۰ میگین اره درسته گفته شما

همون mamane_elyar🤝   عضویت ۴۰۲/۱۰/۱۸
عزیزم فقط پذیرایی ۸۰ .۹۰ گفتما نه کل خونه  فک کردم شما هم فقط پذیرایی ۱۵۰ میگین گفتم زیاده اگ ...

اره گلم کل آپارتمان ۱۵۰ متری مثلا . چون دیدم خونه های ۱۰۰ متری پذیرایی کوچیک دارن همه شده راهرو و اتاق خواب . ولی خونه های متراژ بالا پذیرایی بزرگ و دلباز دارن 

اره گلم کل آپارتمان ۱۵۰ متری مثلا . چون دیدم خونه های ۱۰۰ متری پذیرایی کوچیک دارن همه شده راهرو و ات ...

درسته عزیزم خونه خود ما ۸۰ متره و من تصور کردم ک اگه کل متراژ خونه ما فقط پذیرایی میشد این مبلا توش بهتر میشدن 

منم ۱۰۰ متر پذیرایی رو گفتم

چرا بنظر من ک خوب میشن متراژ بالاتر هم باشه ک چ بهتر 

چون من بر اساس خونه خودمون ک ۸۰ متره تصور کردم ک اگ کل متراژ پذیرایی بود خوب میشدن این مبلا

چرا بنظر من ک خوب میشن متراژ بالاتر هم باشه ک چ بهتر  چون من بر اساس خونه خودمون ک ۸۰ متره تصو ...

با ۱۰۰ متر خیلی خلوت میشه اگه فقط بخوای یه مبل بذاری چون این خونمون اینطوری شد تووهمین سبک مبل ها داشتم مجبور شدم صندلی و مجسمه و گل و آباژور و تابلو های زیادی استفاده کنم که خالی به نظر نیاد 

با ۱۰۰ متر خیلی خلوت میشه اگه فقط بخوای یه مبل بذاری چون این خونمون اینطوری شد تووهمین سبک مبل ها دا ...

بله دیگ میز نهار خوری یا مثلا ی دست مبل دیگ سلطنتی یا هر چی 

گلدون و اینا هم بیاد دیگ خلوت نمیشه

2706