2752
2734
عنوان

با این درصدا مصاحبه دعوت میشم؟؟؟

285 بازدید | 18 پست

دوستان استرس گرفتن خیلیا میگن کنکور اردیبهشت انسانی اسون بود با این درصدا یعنی منطقه 2 دختر قم دعوت میشم؟با توجه به این سطح سوالات ریاضی 0 عربی48 فنون27 جامعه50 روان 46 تاریخ جغرافیا 26 فلسفه16 اقتصاد62 تعلیم 80 هوش35 خیلی میترسم تراز کم بده به نظرتون زیر ۵۰۰۰ هزار میشم؟؟؟البته به غیر از تاثیر معدل فعلا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگر دعوت نشی به مصاحبه دیگه تاثیر معدل فایده ندارا

احتمال زیاد دعوت بشی

درصدات هوبه

فقط 44 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
    تیکر هدفمه 👍نام کاربریم آرزومه✌️🌱🦋                                                   
اره درصدهات خوبه میگن معدل تاثیرش خیلی زیاده

آره خیلی عالیه

البته معدل برای قبولی نهایی تاثیر داره و ربطی به دعوت به مصاحبه نداره ، منم فک نکنم ترازم برسه برام دعا کن💔💔😭

آره خیلی عالیه البته معدل برای قبولی نهایی تاثیر داره و ربطی به دعوت به مصاحبه نداره ، منم فک نکنم ...

ایشالله ک میرسه

چشم حتمااا دعا میکنم❤️

فقط 44 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
    تیکر هدفمه 👍نام کاربریم آرزومه✌️🌱🦋                                                   
2706