2752
2734
عنوان

همکارم مادرشو از دست داده 😭😭😭

99 بازدید | 2 پست

همسنیم ۲۶ سالمونه 

تا قبل این اتفاق اذیتم می‌کرد دوماه نبود حالا برگشته خیییلی عوض شده آروم و دلشکسته ☹️☹️☹️

عاشق مادرش بود یهو با یه کر‌ونا از دستش داد مادرش آسم داشت و ۵۰ سالش بود 

منم دلشکستم تازه جدا شدم و این کجا و اون کجا 

چقدر غم بعضی ها سنگینه 

کلی حرف میزنیم‌ گریه می‌کنیم امید میدم بهش اما 😭😭

سعی میکنم مامانم که غذا درست میکنه ببرم براش چون تهران تنهاست باباش شهر دیگس 

دیگ چکار میتونم بکنم براش؟؟

وای...تصورشم داغونم میکنه...

حسام من...جانم..میشه یکبار دیگه صداتو بشنوم؟...میشه یکبار دیگه دستاتو بگیرم؟...خیلی زود نبود؟...ما که تازه داشتیم زندگیمونو شروع میکردیم...میشه بیای بگی همه ی اینا شوخی بوده ؟...مگه خودت نگفتی کنارت میمونم ؟؟چرا باید ۹ روز بعد از عقدمون از دستت بدم...۱۴۰۳ نحس ترین سال عمرم بود...پسرعمو ، همبازی بچگی، معشوق ، نابغه ،دلم برات خیلی تنگ شده..🖤 

وقتی یکیو از دست میدی قدرش رو میفهمی:(

بعضی وقتا ب خدا میگم چجوری دلت میاد اینایی ک انقد دلشون پاکه رو عذاب میدی؟چجوری (مثلا دختر به این مهربونی)رو دلت میاد ناراحت کنی؟؟💔

مواظب‌ تایپ‌ کردنت‌ باش‌،‌پشت‌ هر اکانت‌ یه‌ قلب میتپه❤️ (این کاربر منتظر روزیه که بیاد تایپک بزنه:بچه ها دیدید شد؟؟😍شمایی ک امضامو خوندید میشه یه صلوات ب نیتم بفرستید؟فرستادید بگید منم واستون میفرستم:)))روز‌محشر به خدا خواهم گفت/ آنکه از من تو گرفتی همه ی جانم بود 💔🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید