2733
2734
عنوان

کیا با داداششون پایان در چه حد؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 535 بازدید | 30 پست
خیلی خوبه من یه داداش دارم۳۰سالشه هیچ وقت باهاش صمیمی نبودم چون تفکراتش خیلی پایین بود ولی این برادر ...

خیلیا قبول ندارن این‌ چیزا طرز فکرا ادما فرق داره  من همیشه میگه دختری تو خونواده خودش تو محیط خونش راحت نباشه  میخاد حرفاش بره به غریبه بزن

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل          خدایا ما مسجد نرفتیم.ولی دل کسیو نشکوندیم.ما روزه نگرفتیم.ولی حق کسیو نخوردیم.ما حج نرفتیم.ولی ابرو کسیو نبردیم ما وارث ایمانی.آنرا به منبر نفروختیم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خیلث خوبه رابطه یعنی چی رابطه ج🤦🏻؟

ببین بستگی به خانواده و شرایطی داره که ادم توش هست  مثلا معمولا هر خانواده ای یه تعریف خاصی از رابطه دارن و هر کدوم یه چارچوب خاصی..مثلا ما اینطوره که باهم بیرون میریم هرموقع خوراکی میخام میره برام میخره هر موقع مشکل دارم توی درسا و اینا کمکم میکنه و خیلی وقتها یسری خطاها ازم دیده و چشم پوشیده و بعدا اروم بهم گوشزد کرده..بقیش هم میزنیم سر و کله هم چون هیکلش اندازه خرسه 🤣🤣😂😂

من داداشم از من بزرگتره 

هر مدل حرفی میزنیم ، راجب زندگی زناشویی و نکات مهم توضیح میده ( نه اینکه بیاد در مورد رابطه و ... حرف بزنه نه مثلا راجب نیاز های مرد یا یه زن تو یه رابطه و خواسته هاشون حرف میزنه)

شوخی های خرکیم می کنیم مثلا گاز میگیرم ، مو می کشم🤣🤦‍♀️

گاها هم همو میخوایم بکشیم

درخواست دوستی = رد کردن ، پس لطفا ندید ؛ دارای بیشترین نشان در ترکاندن کاربری 😶‍🌫️

داداش من بچس ۱۲ سالشه🥱حوصلشو ندارم کاش ی داداش بزرگ داشتم

وَأَنْ لَيْسَ لِلْإِنْسَانِ إِلَّا مَا سَعَى و اينكه براى انسان جز حاصل تلاش او نيست  وَأَنَّ سَعْيَهُ سَوْفَ يُرَى و [نتيجه] كوشش او به زودى ديده خواهد شد 
داداش من بچس ۱۲ سالشه🥱حوصلشو ندارم کاش ی داداش بزرگ داشتم

ولی اون کلی دوست داره باهات ارتباط بگیره..منی که داداشم بزرگتر بود دقیقا همین حس وجود داشت بینمون تا اینکه من رسیدم به سن بلوغ و داداشم جوونی که رفاتمون شکل گرفت و تا الان که ۶ سالی حدودا میگذره

کاش من کوجیکشو داشتم

عه چرا 😂❤بزرگش خوبه بنظرم🥲

وَأَنْ لَيْسَ لِلْإِنْسَانِ إِلَّا مَا سَعَى و اينكه براى انسان جز حاصل تلاش او نيست  وَأَنَّ سَعْيَهُ سَوْفَ يُرَى و [نتيجه] كوشش او به زودى ديده خواهد شد 
ولی اون کلی دوست داره باهات ارتباط بگیره..منی که داداشم بزرگتر بود دقیقا همین حس وجود داشت بینمون تا ...

😢😂ای وای عذاب وجدان گرفتم پس از این به بعد بهش اهمیت برم

منم میگم 😁😂 البته  اون بچه تره 

من به مامانمم میگم 

بهتر از اینکه که خراب کاری کنم با مامانم مشورت میکنم سر رابطه هایه جدی 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
2706