2733
2734
عنوان

به نظرتون حق الناس بخشیده میشه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 281 بازدید | 32 پست
باید رضایتش رو بدست بیاری اگر دسترسی نداری بهش به نیابت از اون صدقه بده و براش طلب امرزش کن

خیلی‌ متشکرم. حتما همین کارو میکنم 

کاربر پسر/ کاربری دست دو نفره  گاهی وقتا من گاهی وقتا جن ها 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کار خیر انجام بده به نیابتش

گاهی اوقات دسترسی هم هست اما اعتراف و طلب حلالیت باعث جنگ و دعوا میشه

میگن صلاح نیس بگی به نیابتش کار خیر کن

خداجونمممممممممممممممممم شکررررررررررررررررررررررررررررررررررررت    
کار خیر انجام بده به نیابتش گاهی اوقات دسترسی هم هست اما اعتراف و طلب حلالیت باعث جنگ و دعوا میشه ...

اگه اینطور بخشیده بشه واقعا دیگه همه چیز الکیه دل بشکنی حق الناس به گردن بگیری مسیر ادم عوض بشه بعد به نیابت تمام بشه 

اگه اینطور بخشیده بشه واقعا دیگه همه چیز الکیه دل بشکنی حق الناس به گردن بگیری مسیر ادم عوض بشه بعد ...

آخه من هر کار خوبی کنم به نیت اون طرف انجام میشه. مثلن حاجتی که دارم خدا به اون میده 

اگه عمه های منو ببخشه شک میکنم عدالتی هست. 

اون عمه آشغالم هزار بار منو به گریه انداخته. هیچوقت حلالش نمیکنم. 

خدا نکنه که بعضی از  حق الناس ها بخشیده بشه. 😭

یازده ساله که حالم بده...😔.لطفا اگه امضام رو میخونید دعاکنید همین ۴۰۲ به آرزوم برسم. اگه دعام کردید الهی صدبرابرش برگرد سمت خودتون💖💖💖💖 حس ششمم بد نیس 
اگه عمه های منو ببخشه شک میکنم عدالتی هست.  اون عمه آشغالم هزار بار منو به گریه انداخته. هیچوق ...

حق الناس خیلی خیلی‌ سخته 

اگه اینطور بخشیده بشه واقعا دیگه همه چیز الکیه دل بشکنی حق الناس به گردن بگیری مسیر ادم عوض بشه بعد ...

نه اینجوری نمیشه ک

کار خیر ازین جهت ک اون دنیا میان کارای خیر تورو میدن بهش ک اون راضی بشه 

خب تو همین دنیا کار خیر به نیابتش انجام بده 

همین

خداجونمممممممممممممممممم شکررررررررررررررررررررررررررررررررررررت    
حق الناس خیلی خیلی‌ سخته 

اون روزی میفهمم سخته که تاوان پس دادنش رو ببینم. 

یازده ساله که حالم بده...😔.لطفا اگه امضام رو میخونید دعاکنید همین ۴۰۲ به آرزوم برسم. اگه دعام کردید الهی صدبرابرش برگرد سمت خودتون💖💖💖💖 حس ششمم بد نیس 
تاپیک آخرم لایک کن زیارت عاشورا براتون بخونم 

لایک کردم. دعا کن ادمای بد دست از سرم بردارن. امسال تو رشته ای که عاشقشم تحصیل کنم.

2706