2752
2734
عنوان

چرا کسی جواب منو نمیده

106 بازدید | 17 پست

سلام بچه ها من اول علائممومیگم بعدشمانظرتوناتجربتونا بگیدلطفا،من الان تقریبا یکماهه ترشح سفیدخیلی دارم تامیرم دسشویی رولباس زیرم ترشح سفیدهست،دیروزتاحالاهم یدفعه سردرد وحال تهوع میگیرم وبدنم عرق سرد میکنه دوباره خوب میشه یدفعه دوباره همونجورمیشم،دیشب توخواب والان زیردلم سمت راستمم دردمیکنه تا...بارداریه یا عفونته یاچی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم این علایم دارم به غیر اینام یه هفتست پریودم عقب افتاده کشاله رونم درد می‌کنه سمت راست شکمم درد می‌کنه میزنه به پهلوهام مخصوصا وایمیستم نوک سینهام باد کرده درد می‌کنه جلوگیریمم طبیعیه نمی‌دونم والا چمه فعلا پول دکتر رفتنم ندارم

دوستان گلی ک تجربه بارداری دارین میشا کمکم کنین لطفاااا.

من بعد۹سال با ای وی اف مثبت شدم الان ب گفته ی دکتر ۶هفته و ۴روزم حالتام پایدارنیس ی روز بشددددددت تشنم میشه اون خوب میشه دوروز بعد هوس خیارشور شدید میکنم حالا اون ازسرم افتاده الان دوروزه شدیبیییییید بی خواب شدم فقط میخوام بدونم اینا طبیعی یا من توهم زدم هیچکدومم پایدارنیست هرکدوم دورو دوروزه 

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
2706