2752
2734

نمیدونم چ مرطوب کننده ای بزنم ک فقط مخصوص پوست بدت ک از گردن ب پایین تانوک انگشتم بزنم بدنم کویری خیلی درد میکنه پوستم حالات کششی داره .این نرم کنتدها کوچیک هم کفاف نمیدن ی چیزی میخاد ب بزرگی سطل باشه هی بریزم رو بدنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

افتخار ندارها این موضوع خب اب نمیخوری که بدنت به این روز نشسته فردا روز یبوست شدید وهزارتا مشکلم میگ ...

یبوست دارم شدیدددددددخب مگ دست خودمه تشنم نمیشه حالم بد میشه 

یبوست دارم شدیدددددددخب مگ دست خودمه تشنم نمیشه حالم بد میشه 

مهم نیست خب معدت عادت کرده به اب نخوردن به زور بخور کم کم معدت تازه میشه اب نخوردن عامل نصف بیماری هاست اب میوه بگیر بخور خاکشیر‌وتخم شربتی بخور وگرنه ۴ سال دیگه یبوستت هیچ جوره درمان نمیشه روده هات خشک شده خواهر