2733
2734

واقعا حق نیست سهنیه اونم برای کنکور😐 من و از این نظام عدالتی نمیگذرم و اونایی ک با سهمیه وارد شدن ی مشت ادم بی سواد نفهمن ایشالا ک ت بقیع مراحل زندگی بدبخت بشن 

انقد اعصابم خوردا خدا مبدونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم سهمیه حق اوناس

پدر تو موجی باشه یا یک جاش نقص باشه این دور از انسانیته که بهش هیچی ندن

شما که میخوری و میخوابدی پدر اونا میجنگید

درضمن پدر من سهمیه و.. نداریم

اگر مدت کمی میام در حال خوندن کتاب ها هستم .. در حال رشد هستم "روح " ام را بازسازی میکنم "جسمم را اماده میکنم تا زخم هایی که بهم وارد شده را ابیاری بدم .. در حال رفتن هستم..

ای کاش بدونن پزشکهای سهمیه ای با دانش خیلی کمشون چجوری دارن کلی هزینه مالی و جانی به مردم تحمیل میکنن 

از یه سنی به بعد غمها دیگه برای نرسیدن و نداشتن نیست..!! بلکه برای اینه که اون زمانی که واقعا میخواستی،نرسیدی و نداشتی و حالا که رسیدی و داری، میبینی چقدر غم انگیزه که دیگه هیچ مزه ای نمیده...

دقیقا منم مخالف هستم ولی الان سهمیه دارا میریزن سرت 

لطفاً قبل از شرکت در تاپیک ها از  💥پریود💥 نبودن و عقده ای نبودن خود مطمئن شوید                                                     +حاضری بخاطر پول،پوله خیلی زیاد عشقتو ول کنی؟؟!               _نه، نه...  نه نه ، چرا چرا چرا ، پول خلی خلی زیاد باشه چرا...                                                         🛑تازه وارد نیستم 🛑    💥کاربری هفتم😂💥                                              هی تویی که داری این متن رو می‌خونی ، تو خود من هستی... شاید من در آینده ، و شاید هم من  در گذشته😉👌🏻 پس مواظب خودت باش🌹

عزیزم شما هم اگر سهمیه داشتید چنین حرفی نمیزدید

و اون دانش اموزان هم خودشون هم دخالتی ندارن توی این موضوع فقط شانس اومده سراغشون 

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندهید

موافقم ولی قبول کن تو هم اگه سهمیه داشتی حتما استفاده میکردی پس تقصیر اونا نیست تقصیر اون آدمایی که این قانونو تصویب کردن  عزیزم کلا قانونش اشتباهه کاش به جاش بهشون خونه و ماشین میدادن این جوری با احساسات یه عده حوون بازی نمیکردن 

عزیزم سهمیه حق اوناس پدر تو موجی باشه یا یک جاش نقص باشه این دور از انسانیته که بهش هیچی ندن شما ک ...

عزیزم پدرش بخاطر خاسته خودش رفته مگه رفته ب بچش سهنیه بدن بعد سهنیه حداقل ت کنوور نباید وجود داشته باشه 

الان توی پزشکی نصفیا با سهمین و بی سواد 

جون کی در اینده ب خطر میفته؟

2706